Szukaj

Ukrywana córka Brada Pitta debiutuje na okładce tabloidu! Takiej sensacji nie spodziewała się nawet Angelina

Brad Pitt dziecko

Brad Pitt dziecko

Brad Pitt nie tylko jest ostatnio łączony ponownie z Jennifer Aniston, ale tabloidy dokopały się także, że ma dzieci nie tylko z Angeliną Jolie, ale także z inną, tajemniczą kobietą. Prasa donosi o ujawnionym po latach potomku gwiazdora.

Brad Pitt od wielu lat jest jednym z najgorętszych aktorów w Hollwyood. Jego kunszt aktorski zapewnia sukces każdej produkcji, w której weźmie udział. Znany jest także jako słynny łamacz kobiecych serc. To jemu udało się założyć rodzinę z Angeliną Jolie. Co prawda wszystko zakończyło się katastrofą, bo nie dość, że zniszczył swoje małżeństwo z ulubienicą Ameryki Jennifer Aniston, to dodatkowo już jest po rozwodzie z matką swoich dzieci, co odbyło się w atmosferze wielkiego skandalu.

Od tamtej pory kolorowa prasa uparcie łączy go na powrót z gwiazdą Przyjaciół. Jednak nie tylko smaczki z ich rzekomego związku wychodzą na jaw. Tabloidy mają nowe wieści o życiu aktora.

Brad Pitt ma dziecko z tajemniczą Brytyjką?

Obecnie bulwarówki rozpisują się o odbudowanej na nowo relacji Pitta i Aniston. Szczęśliwi zamieszkali już razem, planują dziecko, a może już nawet Jennifer jest w ciąży. Ze związku zadowolona jest Shiloh. Pojawiły się wieści, że nawet pomagała ojcu wybierać pierścionek zaręczynowy.

Mało tego, aktorka zadeklarowała się nawet, że zamierza zrezygnować z alkoholu dla tej relacji, kiedy pojawiły się wieści, że ma problem z nadmiarem wina.

Czy jednak ta jakże pięknie odbudowana relacja jest w stanie przetrzymać najnowsze doniesienia?

NW podaje, że Pitt rzekomo posiada tajne dziecko. Na okładce znalazło się zdjęcie młodszego Pitta, trzymającego malucha na rękach. Sprawy stają się jeszcze dziwniejsze po przeczytaniu artykułu.

Brad Pitt z dzieckiem na okładce

Brad Pitt z dzieckiem na okładce

Podobno Pitt miał sporo romansów podczas kręcenia Wywiadu z wampirem w Wielkiej Brytanii, a teraz najwyraźniej panikuje, że jeden z nich zaowocował dzieckiem. Jednak największym zmartwieniem aktora jest to, czy taką bombę przetrwa jego odbudowana relacja z Aniston. Informator twierdzi, że Jen jest w stanie przetrawić wszystko, żeby nie zniszczyć tego, co już odbudowali.


Brad Pitt z dzieckiem na okładce

Brad Pitt z dzieckiem na okładce

Jennifer Aniston i Brad Pitt za kulisami na SAG Awards 2020

Jennifer Aniston i Brad Pitt za kulisami na SAG Awards 2020

Brad Pitt i Jennifer Aniston - SAG Awards 2020

Brad Pitt i Jennifer Aniston - SAG Awards 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×