Brad Pitt prosi Shiloh o wybaczenie. „Czuje, że popełnił błąd”. Przyjaciele mówią o ogromnym cierpieniu

Brad Pitt, Shiloh

Brad Pitt, Shiloh

Brad Pitt liczy na wybaczenie ze strony swojej najstarszej córki biologicznej, Shiloh. Co donoszą zagraniczne tabloidy?

Brad Pitt jest zrozpaczony z powodu tego, że nie może brać udziału w życiu swoich dzieci tak, jakby tego chciał. Wszystko przez przedłużającą się batalię z Angeliną Jolie o opiekę nad potomstwem. Najbardziej cierpi z powodu Shiloh.

Brad Pitt liczy na wybaczenie ze strony Shiloh

Córka supergwiazd Brada Pitta i Angeliny Jolie, Shiloh Jolie-Pitt była w centrum uwagi od swoich narodzin w 2006 roku. Nikt nie mógł sobie wyobrazić, jak bardzo będzie podobna do taty – ani jak on zafascynowany będzie swoim pierwszym biologicznym dzieckiem. Gdy rosła, stała się kopią Brada, a nawet zaczęła ubierać się jak on.

Brad uważał, że to było urocze, a wszystko dobrą zabawą – ujawnia źródło Woman’s Day -Uwielbiał mieć mini-siebie – ale nie zgadzał się z Angeliną, że powinna mieć możliwość ubierania się jak chłopiec przez cały czas. Były na ten temat spory.

Wkrótce po dziesiątych urodzinach Shiloh cały jej świat się zawalił, gdy jej mama nagle ogłosiła, że ​​rozwodzi się z Bradem, wciągając sześcioro dzieci pary w batalię o opiekę nad nimi, która trwa do dziś.

Angelina sprawuje główną opiekę nad czworgiem najmłodszych dzieci – 17-letnią Zaharą, 16-letnią Shiloh i 14-letnimi bliźniakami Vivienne i Knoxem. Najstarszy syn Maddox ma 20 lat, a Pax ma teraz 18 lat, więc jako dorośli nie podlegają już prawom do opieki. Biorąc pod uwagę nieprzyjemną walkę między Bradem i Angeliną, nie widać rozwiązania tej sprawy, a aktor może nie zyskać praw do pieczy nad najmłodszymi.

Brad akceptuje fakt, że żaden sędzia nie zmieni życia nastoletnich dzieciaków — mówi przyjaciel aktora. – Podejrzewa, że ​​właśnie dlatego Angelina przeciąga to wszystko – żeby zabrać mu czas z dziećmi, który nigdy nie wróci.

Pitt jest zdeterminowany, by walczyć, ale niestety, przyjaciele mówią, że jest załamany utratą dzieciństwa Shiloh – z tym zmagał się najbardziej. Podczas gdy Brad ma prawo do regularnych odwiedzin swoich dzieci – które często są widywane między domami swoich rodziców w Los Angeles – źródła mówią, że rozpacza, że ​​to nie to samo i nigdy nie będzie, co mieszkanie razem.

Mówi się, że Brad bardzo tęskni za czasami, kiedy tylko on i Shiloh jeździli razem na quadach i grali w kosza:

Często wspomina, jak źle się czuje, że popełnił błąd – mówi źródło. – Uwielbia widzieć, jak wspaniałą osobą okazuje się być Shi.

Brad ma nadzieję, że kiedy dorośnie, Shiloh zdecyduje się spędzać dużo więcej czasu z ojcem, który też liczy na to, że kiedyś zrozumie i wybaczy mu to, że nie był obecny w jej życiu, tak jakby chciał.


Brad Pitt liczy na wybaczenie Shiloh

Brad Pitt liczy na wybaczenie Shiloh

16th Rome Film Festival, Red Carpet of movie 'Eternals',Rome, Italy

Angelina Jolie with daughters Knox Jolie-Pitt (L) Shiloh Jolie-Pitt (R) during the Red Carpet of movie 'Eternals' at the 16th Rome Film Festival, Rome, ITALY-24-10-2021, Credit:Maria Laura Antonelli / Avalon

Angelina Jolie, Shiloh i Pax - Premiera filmu Paper and Glue

Angelina Jolie, Shiloh i Pax - Premiera filmu Paper and Glue

Komentarze

 • Gość pisze:

  Angie. pełen szacunek zamiast leżeć i pachnieć, jeździ po świecie zaangażowana w pomoc i ma 6 dzieci

 • Gość pisze:

  Trzeba było nie chcąc.Żadne dziecko nie chce pijanego rodzica.

 • Gość pisze:

  Jest to powszechnie znane, że jest alkoholikiem. Sam to przyznał w wywiadzie, leczy się z alkoholizmu i brania używek.

 • Gość KASZTELAN pisze:

  Nikt normalny by z nią nie wytrzymał i nie pił nabrała tych dzieci jak pluszaki i tak się zachowuje. Zniszczyła fajnego gościa .

 • Gość pisze:

  Gdy dorośnie będzie miała własne sprawy i życie moze nie znajdzie dosc czasu by tatko nadrabial swoja nieobecnosc w jej życiu

 • Gość pisze:

  Przede wszystkim to powinien ją przepraszać za swój alkoholizm… Mam już dosyć robienia z Angeliny tej najgorszej, bo jedyne co robi to chroni dzieci przed ojcem pijakiem

  • Ad pisze:

   A ty to z nimi mieszkasz ,że wiesz kto jest alkoholikiem ,a kto nie?

  • Gość pisze:

   Masz rację. A po drugie ten tekst jest spreparowany oczywiście na niekorzyść Jolie. Jastrząb Post zawsze pisze zle na jej temat i wymysla bzdury. Pan Pitt nie za bardzo uczestniczył w życiu Shilou zajęty robieniem kariery – to Jolie je wychowywała i zrezygnowała z grania w filmach.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×