Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Porażka Brada Pitta! Oferował grube pieniądze za jedną noc z aktorką ładniejszą od Angeliny. Musiał się obejść smakiem

Brad Pitt smutny


Brad Pitt licytował wieczór z Emilią Clarke

Brad Pitt wraca do kawalerskiego życia powoli, ale konsekwentnie i dosyć dyskretnie. Rozwód aktora z Angeliną Jolie trwał rok i raczej nie należał do najprzyjemniejszych. W trudnym czasie Brad sporo schudł, podobno palił po trzy paczki papierosów dziennie i jedyne o czym marzył to kontakt z dziećmi. Po wyjściu z uzależnienia od alkoholu aktor wziął się za sienie i zaczął układać swoje życie na nowo. W mediach był już łączony z Kate Hudson, sobowtórem Angeliny, a nawet swoją byłą żoną – Jennifer Aniston, jednak póki co aktor nie dał się przyłapać na żadnej randce.

Tym razem jednak Brad wiedział, że jego nazwisko pojawi się w mediach, ale nie przeszkadzało mu to – na gali 2018 Sean Penn & Friends Haiti Rising Gala w Hollywood Pitt bardzo chciał wylicytować wyjątkowy wieczór – wspólne oglądanie serialu Gra o Tron z jego wielką gwiazdą – Emilią Clarke, czyli serialową Daenerys Targaryen. Rola Daenerys przyniosła aktorce wielką sławę, w tym wiele nominacji i nagród – do nagród Emmy, Satelity, Saturna, SAG, People’s Choice czy MTV.

Brad ostro podbijał stawkę. Ostatecznie za wieczór z aktorką zaproponował 120 tysięcy dolarów. Astronomiczna kwota został jednak przebita przez kogoś innego (200 000 $), zatem Pitt musiał obejść się smakiem.

Może następnym razem się uda?

Brad Pitt wraca do formy! Kompletnie odciął się od Angeliny Jolie i już poderwał śliczną Lydię! Uległa jego urokowi od razu

Brad Pitt nie odpuszcza i staje na rzęsach żeby Jennifer Aniston wróciła do niego. Wpadł na szalony pomysł

Angeliny Jolie żebrze o uwagę Brada Pitta. Nawet tym wyznaniem raczej nie uratuje swojego małżeństwa

Po czyjej stronie jesteś w sprawie rozwodowej Angeliny Jolie i Brada Pitta?Komentarzy: 7


Gość | 11 stycznia 2018, 16:02

Moze i nigdy nie uważałam Angeliny za najpiękniejsza, ale jak dla mnie jest piekniejsza od Emilii. Emilia jest bardzo ladna -ale lepiej jej w srebrnych włosach, poza tym nie ma idealnego ciała. W dodatku Angelina ma oryginalna urodę i ciekawe jak Clarkson będzie wyglądać w jej wieku . Nie wydaje mi się, żeby aż tak dobrze jak jolie.


Gość | 10 stycznia 2018, 23:50

Taka nasza Edyta Herbuś.


Gość? | 10 stycznia 2018, 18:53

Ona ładniejsza od Angeliny?! Nawet w najmniejszym procencie jej nie dorównuje ?


Anna | 10 stycznia 2018, 16:42

Ja z nim pójdę na kolację za darmo ?


Gość | 10 stycznia 2018, 15:33

Nikt nie placi 20 tysiecy baxow za ogladanie „znaczkow” ☺️


Gościu | 10 stycznia 2018, 14:38

Ona jest seksowna? Krótkie nogi, obwisły tyłek… fuj


Gość | 10 stycznia 2018, 12:14

Jesteście żałośni i jednocześnie obleśni z tymi nagłówkami. Nie noc, tylko wspólne oglądanie odcinka Gry o Tron, to jest chyba różnica. Może i ładniejsza, ale jak widzę jej stopy to czar pryska. Szerokie jak u kaczki z czerowonymi palcami i brzydkimi paznokciami. A fe.


Dodaj komentarz
×