Brad Pitt i Jennifer Aniston wzięli ślub w tajemnicy?! Jedno zdjęcie wywróciło show-biznes do góry nogami!

Brad Pitt i Jennifer Aniston piszą ze sobą SMS-y

Brad Pitt i Jennifer Aniston piszą ze sobą SMS-y

Jennifer Aniston i Brad Pitt wzięli ślub?

Brad Pitt poślubił Jennifer Aniston w tajemnicy, chociaż jeszcze oficjalnie nie rozwiódł się z Angeliną Jolie? Amerykańska prasa nie przestaje zaskakiwać sensacyjnymi doniesieniami, które z prawdą raczej niewiele mają wspólnego. Potwierdzeniem plotek ma być jedno zdjęcie.

Jennifer Aniston i Brad Pitt byli małżeństwem przez 20 lat. Wzorowy związek amerykańskiej power couple przerwała Angelina Jolie, z którą Brad poznał się na planie filmu Pan i Pani Smith. Chociaż przez lata aktor i jego była żona nie utrzymywali ze sobą kontaktu, a ich relacje były – delikatnie mówiąc – chłodne, to jakiś czas temu nastąpił przełom. Pitt uczestniczył w imprezie urodzinowej Aniston, a później spotkał się z nią przynajmniej jeszcze dwukrotnie. Amerykańskie media idąc za ciosem poinformowały właśnie, że gwiazdy wybaczyły sobie błędy młodości i znowu… są razem! Ale to nie koniec rewelacji.

Jakiś czas temu zagraniczne media informowały, że para wybrała się na romantyczną randkę. Na jednym ze spotkań doszło nawet do pocałunku:

Po posiłku udali się na spacer, uważając, by nikt ich nie dostrzegł. Następnie pożegnali się pocałunkiem pod hotelem, w którym zatrzymała się Jennifer – wyjawił informator Radar Online.

Chociaż oficjalnie żadna ze stron tej sprawy nie skomentowała, zagraniczne tabloidy poszły o krok dalej i dzisiaj sugerują, że Jennifer Aniston i Brad Pitt wzięli ślub w tajemnicy.

Dowodem ma być fakt, że od pewnego czasu na serdecznym palcu gwiazdy serialu Przyjaciele błyszczy nowa obrączka. O ile możliwe jest, że pierścionek ten dostała od Pitta, to raczej ciężko uwierzyć w doniesienia o potajemnej ceremonii. Powód? Od ponad dwóch lat trwa sprawa rozwodowa Brada Pitta z Angeliną Jolie, która raczej szybko się nie zakończy.

Na ten moment amerykańskie prawo nie zezwala na ślub osoby, która formalnie wciąż jest w związku małżeńskim. Brad i Jennifer, jeśli rzeczywiście mają się ku sobie, na swój wielki dzień będą musieli jeszcze trochę poczekać. No chyba, że pobrali się tak samo na serio jak Iwona Węgrowska z ojcem swojego dziecka (zobacz: „Rozeszliśmy się, ale jesteśmy razem”).

Wielkie poruszenie w USA! Dziecko Angeliny Jolie nagle zapadło się pod ziemię! Zachowanie gwiazdy jest niepokojące

Brad Pitt wreszcie skomentował rozwód z Angeliną Jolie. Jej wybryki doprowadzają go do szału!

Nowy romans Angeliny Jolie z polskim wątkiem w tle! Żyje nim już całe Hollywood!


Jennifer Aniston na premierze filmu Dumplin

Jennifer Aniston na premierze filmu Dumplin

Jennifer Aniston i Brad Pitt na drugiej randce – okładka Life&Style

Jennifer Aniston i Brad Pitt na drugiej randce – okładka Life&Style

Jennifer Aniston w kreacji Atelier Versace i Brad Pitt – Cannes 2004

Jennifer Aniston w kreacji Atelier Versace i Brad Pitt – Cannes 2004

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×