Brad Pitt zaskoczył metamorfozą po długiej przerwie. W krótkich i siwych włosach wygląda jak dziadziuś

Brad Pitt - Oscary 2020

Brad Pitt - Oscary 2020

Brad Pitt przeszedł niesamowitą metamorfozę na potrzeby roli, którą zagrał w Saturday Night Live i zapewnił prawdziwą moc w drugim odcinku At Home. W jaką znaną postać się wcielił?

To, że Brad Pitt jest genialnym aktorem, wiadomo nie od dzisiaj. Półka z nagrodami za wspaniałe role w jego domu ugina się od statuetek. Nie brakuje tych najcenniejszych. Pokaz swojego kunsztu dał w programie At Home, podczas Saturday Night Live.

Brad Pitt w siwych włosach

Brad Pitt od wielu lat jest jednym z najgorętszych aktorów w Hollwyood. Jego kunszt aktorski zapewnia sukces każdej produkcji, w której weźmie udział.

Na jednej z ostatnich konferencji prasowych, dziennikarka zapytała doktora Anthony’ego Fauciego, który jest jednym z bohaterów AMeryki w walce z koronawirusem, przez kogo chciałby być zagrany w programie kabaretowym Saturday Nights Live. Fauci się zaśmiał i odpowiedział bez zastanowienia:

Brad Pitt oczywiście.

Właśnie się to ziściło i Pitt został zaproszony do programu, wcielił się w doktora Anthony Fauciego, który niedawno przemawiał do narodu amerykańskiego i wyjaśniał niektóre ostatnie uwagi prezydenta Donalda Trumpa dotyczące koronawirusa.

Po pierwsze, chciałbym podziękować wszystkim starszym kobietom w Ameryce, które przesłały mi wsparcie, inspirację, a czasem także e-maile – powiedział Fauci – Po drugie, pojawiło się wiele nieporozumień na temat wirusa. I tak, prezydent skorzystał z naszych swobód zgodnie z naszymi wytycznymi. Więc dziś wieczorem chciałbym wyjaśnić, co prezydent chciał powiedzieć. I pamiętajmy, wszyscy zachowują otwarty umysł – mówił lekarz w słynnym już wystąpieniu.

Jego przemówienie stało się inspiracja do występu Pitta. Przebrany za lekarza aktor, idealnie wcielił się w swoją rolę, budząc entuzjazm widzów.

View this post on Instagram

Brad Pitt made a surprise cameo as Dr. Anthony Fauci during #SaturdayNightLive's second 'At Home' special. He also broke the fourth wall to thank Dr. Fauci for his clarity and honesty during this time. See how Brad did in his first SNL appearance in 20 years at the link in bio. (????: NBC)

A post shared by Entertainment Tonight (@entertainmenttonight) on

Aktor odgrywający wirusologa stwierdził, że w sprawie koronawirusa jest wiele dezinformacji i chciałby wyjaśnić, co na ten temat Donald Trump próbował przekazać.

Następnie pojawiły się fragmenty zaskakujących wypowiedzi Donalda Trumpa na temat pandemii, w których prezydent USA stwierdza, że wirus zniknie jak cud, albo że szczepionka pojawi się szybko.

Relatywnie szybko to interesująca fraza. Relatywnie szybko w świetle historii Ziemi? Jasne, szczepionka będzie wtedy bardzo szybko. Ale gdy mówisz twojemu przyjacielowi, że skończysz coś niedługo, a potem to pojawia się półtora roku później, to twój przyjaciel ma prawo być wkurzony – ironizował Pitt grający Fauciego – Cud – brzmi świetnie! Kto nie kocha cudów? Ale cud nie powinien być twoim planem „A” – mówił.

Następnie dodał, że jeśli za te słowa nie zostanie zwolniony, to dalej będzie przekazywał fakty każdemu, kto będzie chciał go słuchać.

Na koniec występu Brad Pitt ściągnął perukę i okulary i podziękował prawdziwemu doktorowi Fauciemu.

Dziękuję za twój spokój i twoją klarowność w tym nerwowym czasie. Dziękuję wszystkim pracownikom medycznym, pracownikom pierwszej pomocy i ich rodzinom, za bycie na pierwszej linii frontu – stwierdził aktor.

Kim jest doktor Anthony Fauci?

Anthony Fauci jest szefem Narodowego Instytut Alergii i Chorób Zakaźnych od 1984 roku. Doradzał w przeszłości pięciu innym prezydentom Stanów Zjednoczonych i przez ten czas zyskał szacunek wielu Amerykanów. Przez niektórych zwolenników Trumpa jest on jednak krytykowany, gdyż sądzą, że chce zdyskredytować republikańskiego prezydenta.

Teraz doradza Trumpowi w czasie pandemii i informuje o walce z koronawirusem. Od czasu do czasu musi też prostować nieprecyzyjne wypowiedzi prezydenta USA.

 


Brad Pitt jako dr Fauci

Brad Pitt jako dr Fauci

Brad Pitt i Alia Shawkat na koncercie

Brad Pitt i Alia Shawkat na koncercie

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×