Szukaj

Przełom w relacji Brada Pitta z transseksualną córką. Shiloh zaimponowała ojcu swoją postawą

Brad Pitt i Shiloh

Brad Pitt i Shiloh

Zagraniczne media co jakiś czas donoszą, że stosunki pomiędzy Bradem Pittem a jego córką Shiloh są bardzo napięte. Dziewczynka właśnie skończyła 14 lat, a już od dawna identyfikuje się jako chłopiec, z czym podobno nie zgadza się jej ojciec. Jakie są najnowsze doniesienia?

Brad Pitt i Angelina Jolie rozwiedli się w kwietniu 2019 roku. Jednak o kryzysie w ich małżeństwie tabloidy informowały już 3 lata wcześniej. Do czasu rozstania uchodzili za jedną z najbardziej dobranych par Hollywood. Kiedy pierwsze doniesienia o ich rozstaniu obiegły media, trudno było uwierzyć, że Brangelina się rozpadnie.

Małżonkowie wspólnie wychowywali sześcioro dzieci. Troje adoptowanych oraz trójkę biologicznych. Ze względu na dobro dzieci rozstanie tej pary długo nie mogło dojść do skutku. Rodzice długo walczyli o prawa do opieki nad dziećmi. Angelina próbowała pozbawić Brada praw do opieki, argumentując swoje działania tym, że jej były mąż nie jest osobą odpowiedzialną i stabilną psychicznie, aby podołać wychowaniu ich dzieci. Ostatecznie jednak małżonkowie dogadali się w tej kwestii. Opracowali wspólne zasady i harmonogram opieki, tak aby każdy z rodziców mogło spędzać z nimi tyle samo czasu.

Co jakiś czas media donoszą o problemach wychowawczych z córką Shiloh Jolie-Pitt. Dziewczynka identyfikuje się jako chłopiec, w czym bardzo wspiera ją jej mama. Tabloidy jakiś czas temu informowały, że jej entuzjazmu w tej kwestii nie podziela jednak Brad Pitt.

Brad Pitt: jakie ma relacje z córką Shiloh?

Jak podawała amerykańska kolorowa prasa, transpłciowość Shiloh nie spotkała się z aprobatą jej ojca i przez to ich stosunki nie były najlepsze. Wczoraj córka Jolie i Pitta obchodziła swoje 14 urodziny, a serwis ET, uchodzący za wiarygodne źródło informacji, dotarł do człowieka, który zdradził, że stosunki między ojcem a córką są jak najbardziej poprawne, a Shiloh napawa ojca wielką dumą.

Shiloh jest blisko z obojgiem rodziców. Brad jest bardzo dumny z Shiloh i z tego kim się stała. Uwielbia ją za to, że pozostała wierna sobie i jest rewelacyjną siostrą dla swojego rodzeństwa – podaje źródło ET.

Informator magazynu podaje również, że 56-letni laureat Oskara jest bardzo zaangażowanym ojcem, a opieka nad 6 dzieci sprawia mu niezwykłą radość.

Dzieci są dla Brada najważniejsze. Brad mówi przyjaciołom, że wiele się od nich uczy, a on i Angie dogadują się w kwestiach opieki. Teraz dzieci spędzają czas z obojgiem rodziców i są szczęśliwe oraz dobrze się rozwijają – kontynuuje informator magazynu.

Od samego początku kwestie opieki nad dziećmi były kością niezgody w relacjach byłych małżonków. Jeszcze niedawno przecież, Angelina chciała odsunąć byłego męża od opieki nad dziećmi.


Roczna Shiloh Jolie-Pitt z Bradem Pittem

Roczna Shiloh Jolie-Pitt z Bradem Pittem

Angelina Jolie, Brad Pitt i Shiloh Jolie Pitt

Angelina Jolie, Brad Pitt i Shiloh Jolie Pitt

Shiloh Jolie Pitt wygląda jak Brad Pitt

Shiloh Jolie Pitt wygląda jak Brad Pitt

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×