Że co?! Brad Pitt ma nowy romans. I to z kim. Jennifer Aniston załamana wyborem byłego męża

Jennifer Aniston i Brad Pitt

Jennifer Aniston i Brad Pitt

Brad Pitt ma nowy romans, a jego wybór załamał Jennifer Aniston. Tabloid pisze, że aktorka kompletnie sobie z tym wszystkim nie radzi. Z kim się związał?

Jennifer Aniston nie śpi po nocach. Wszystko przez nowy romans Brada Pitta. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nowa historia miłosna jej byłego męża do złudzenia przypomina tę, kiedy to związał się z Angeliną Jolie. Zobaczcie, co donosi tabloid New Idea.

Jennifer Aniston załamana nowym romansem Brada Pitta

Brad Pitt jest właśnie w trakcie kręcenia kolejnego filmu, a Jennifer Aniston w ogóle nie radzi sobie z rosnącym napięciem między nim a drugą gwiazdą produkcji Lady Gagą. Informatorzy z planu Bullet Train ujawniają, że 34-letnia piosenkarka całkowicie rozbroiła całą ekipę – ale nikogo tak bardzo jak byłego męża Jen.

Nie może oderwać od niej wzroku – twierdzi donosiciel „New Idea”.

Niedawno produkcja tymczasowo została przerwana, gdy członek załogi uzyskał pozytywny wynik testu na obecność Covid-19, ale przyjaciele mówią, że to nie powstrzymało Brada przed spędzaniem czasu z Lady Gagą.

Od chwili, gdy weszła na ten plan, Brad był jak uzależniony. Oprócz tego, że jest muzycznym geniuszem, jest też niesamowicie utalentowana we wszystkim, w co się zaangażuje. Podczas treningu do sekwencji akcji obezwładniła swojego instruktora, jakby był małym dzieckiem. Najwyraźniej jest maniakiem sztuk walki. Jest bardzo imponującą osobą i Jen słusznie się martwi – Brad jest oczarowany!

Powszechnie mówiono, że piosenkarka była powodem, dla którego Bradley Cooper rozstał się z Iriną Shayk po tym, jak stali się sobie bardzo bliscy podczas kręcenia A Star Is Born. Gaga, która obecnie spotyka się z przedsiębiorcą Michaelem Polanskym, dzwoniłaby do Bradleya o każdej porze dnia i nocy, a źródła podają, że nie inaczej jest obecnie z Bradem, który za swoją misję uważa to, żeby jej pomóc w kreowaniu postaci w nowym filmie.

To jej pierwszy film akcji, więc bardzo polega na Bradzie. Ona jest osobą typu„wszystko albo nic ”. Brad nie może się oprzeć. Ma na jej punkcie obsesję. Gaga – lub „Steph”, jak teraz może ją nazywać – to wszystko, o czym może mówić. Jej talent, jej oczy, jej głos, ona może zrobić to, tamto, wszystko. Brad jest całkowicie zauroczony Gagą!

Brad Pitt i Lady Gaga mają romans?

Brad Pitt i Lady Gaga mają romans?

Przyjaciele 51-letniej Jenifer uważają, że przywołuje to okropne wspomnienia tego samego zachowania, którego doświadczyła u Brada, gdy zaczął pracę przy Mr & Mrs Smith ze swoją byłą żoną Angeliną Jolie.

W pewnym sensie jej słucha, ale jest bardzo rozproszony i często szuka wymówek, by„ odebrać telefon”. Widziała, jak robił to już wcześniej z Angeliną – a także widziała, jak jej stary przyjaciel Bradley robił to samo z Iriną, kiedy pracował z Gagą.

Aniston nie może przejść do porządku dziennego nad tą sytuacją.

Jen wyrywa sobie włosy z głowy, martwiąc się, co tak naprawdę dzieje się na planie. Każdego dnia Brad wydaje się coraz bardziej odległy, a ona martwi się, że został najnowszą „muzą” Gagi. Wie, że nie może konkurować z surowym talentem wokalistki, więc niewiele może zrobić, nie wyglądając jak dokuczliwa szalona złośnica.

Informator twierdzi jednak, że wszystko wkrótce się wyda.

Ale piekło się uwolni, jeśli złapie go„ na próbach ”w środku nocy. Została ostrzeżona, że ​​taki jest modus operandi Gagi.

Wygląda na to, że po raz kolejny Gaga jest oskarżana o romans na planie i rozbijanie związku. Czy powtórzy się historia Bradleya i Iriny?


Lady Gaga

Lady Gaga

Lady Gaga bikini

Lady Gaga bikini

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jestem fanką gagi I się nie zgadzam z tym po pierwsze jak piszecie post to może sprawdzie wszystko na temat osób o ktorej piszecie nie wiedzialam że gagi imie to stephanie może dlatego że jej imie to stefani czyli stef nie wiem czy chcieliść być pro amerykanscy ale coś wam nie wyszło I może przestanice gadać głupoty bo to się nic do kupy nie klei xD

 • Gość pisze:

  Ale piersi ma obwisłe ,a dzieci nie rodzila

 • Gość pisze:

  Ale głupoty ahhha

 • Gość pisze:

  Słaba ta Gaga jak zwietrzałe piwo

 • Gość pisze:

  Zapomniała pani dodać pani Elwiro Szczepańska, że już kilka dni temu te bzdury zostały zdementowane i wyśmiane. Naprawdę tak nisko pani upadła, że przedrukowuje bajki z New Idea? Przecież oni są znani z tego, że odkąd istnieją to nie napisali jeszcze słowa prawdy.

  • Gość pisze:

   Zgadzam się z tym w 100%. Ale bardziej mnie dziwi że nie mają po napisaniu takich bzdur wyrzutów sumienia

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×