Brad Pitt i Jennifer Aniston ponownie razem? Gwiazda, która śpiewała na ich ślubie rozwiała wątpliwości

Jennifer Aniston i Brad Pitt

Jennifer Aniston i Brad Pitt

Brad Pitt i Jennifer Aniston byli swego czasu ulubiona parą Ameryki. Chociaż już dawno są po rozwodzie, ich fani ciągle liczą, że jeszcze będą parą. Czy są na to szanse, zdradziła w wywiadzie ich wspólna przyjaciółka, Melissa Etheridge. Co powiedziała?

Brad Pitt i Jennifer Aniston są bardzo wdzięcznym tematem dla tabloidów i nie przestają być obiektem plotek. Od czasu rozwodu w 2005 roku, nie przestają być w centrum zainteresowania. Od momentu, kiedy aktorka od dłuższego czasu jest singielką, a gwiazdor Hollywoodu rozstał się z Angeliną Jolie, to zainteresowanie jeszcze bardziej wzrosło. Czy są szanse na to, że para będzie znowu razem? Na to pytanie odpowiedziała przyjaciółka pary, Melissa Etheridge.

Czy Brad Pitt i Jennifer Aniston będą ponownie razem?

Aktorzy mogli się rozwieść w 2005 r., ale według ich bliskiej przyjaciółki Melissy Etheridge, łączy ich szczególna więź.

Opowiedziała o parze w programie Watch What Happens Next Andy’ego Cohena, po tym, jak fanka zapytała, co myśli o pogłoskach sugerujących, że Jennifer i Brad potajemnie wrócili do siebie po ich spotkaniu na SAG Awards na początku tego roku.

Och, wiesz co? Kochałam Brada i Jen razem, byli piękni – powiedziała – Wierzę, że zawsze pozostaną przyjaciółmi, ponieważ są wyjątkowymi ludźmi, którzy potrafią przetrwać wszystko. Mam tylko nadzieję, że ich przyjaźń będzie trwała, ponieważ łączy coś na zasadzie nierozerwalnej więzi.

 

Melissa przyjaźni się z tą parą od ponad dwóch dekad i występowała na ich weselu w 2000 roku, więc z pewnością dobrze rozumie relacje między aktorami. Wydaje się jednak mało prawdopodobne, aby ponownie nawiązali romans w najbliższym czasie, ponieważ zarówno Jennifer, jak i Brad wielokrotnie potwierdzali, że są tylko przyjaciółmi. Aktor uczestniczył nawet w obchodach 50. urodzin Jennifer i jej świątecznej imprezie w 2019 roku w jej domu w Los Angeles. Wszystko to jednak było przyjacielskie i platoniczne.

Melissa pozostaje jednak pełna nadziei.

Oczywiście, chciałabym, żeby znów się spotkali – dodała w programie – To były piękne dni, tak jak mówiłeś. Pamiętam te dni doskonale, więc tak.

Zobacz także: Plotki o Jennifer Aniston z planu serialu „Przyjaciele” wyciekły do mediów. Chodzi o Brada Pitta


Jennifer Aniston i Brad Pitt za kulisami na SAG Awards 2020

Jennifer Aniston i Brad Pitt za kulisami na SAG Awards 2020

Brad Pitt i Jennifer Aniston - SAG Awards 2020

Brad Pitt i Jennifer Aniston - SAG Awards 2020

Brad Pitt i Jennifer Aniston – Złote Globy

Brad Pitt i Jennifer Aniston – Złote Globy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×