Szukaj

Na zdjęciu Brada i Jennifer dopatrzono się ciekawego szczegółu. To nie wróży dobrze ich relacji

Brad Pitt i Jennifer Aniston na SAG Awards 2020 spotkali się po latach. Zdjęcie byłych małżonków wywołało poruszenie w mediach. Australijscy dziennikarze dopatrzyli się czegoś szczególnego.
Jennifer Aniston i Brad Pitt

Jennifer Aniston i Brad Pitt

Spotkanie Brada Pitta i Jennifer Aniston podczas rozdania nagród SAG Awards 2020 w Los Angeles nie schodzi z ust całego świata. Ich wspólne zdjęcia wywołały trzęsienie w sieci.

Aktorzy byli małżeństwem w latach 2000-2005, wielu uważało ich za parę idealną. Po rozstaniu Brad zaczął spotykać się z Angeliną Jolie, z którą wziął ślub w 2014 roku, a po dwóch latach ogłosił rozstanie. Z kolei Jennifer próbowała ułożyć sobie życie u boku francuskiego aktora, Justina Theroux. Para rozstała się w 2018 roku, trzy lata po ślubie.

Co skrywa zdjęcie Jennifer Aniston i Brada Pitta?

Australijska prezenterka radiowo-telewizyjna, Kate Langbrock, udostępniła na Instagramie screen rozmowy z przyjacielem. W jednej z wiadomości napisała, że wymiana uścisków między kochankami sprawiała wrażenie „słodko-gorzkiej”:

Nie sugeruję, że ona doszła do siebie, ale dla każdego, kto został porzucony przez kogoś, kogo kochał, jest to bardzo piękne, choć słodko-gorzkie zdjęcie.

Przyjaciel dziennikarki zwrócił uwagę na szczegół, który nie wróży dobrze relacji dawnych małżonków. Chodzi o mężczyznę w tle. Jego zdaniem postawa i spojrzenie ochroniarza są jednoznaczne. Wygląda tak, jakby chciał ostrzec Jennifer Aniston przed powrotem do byłego męża.

Mężczyzna w tle jest metaforą jego/jej przyjaciół, mówiących jej, żeby nie robiła tego ponownie – napisał.

Zdjęcia przedstawiające spotkanie Brada i Jennifer w kulisach  SAG Awards 2020 wywołały również lawinę memów w mediach społecznościowych, a także nową falę spekulacji na temat tego, co ich łączy:

Brad i Jen !! Brad i Jen !! To nie jest musztra!!! – napisała jedna użytkowniczka Twittera.

Kolejna tweetowała:

Jestem zbyt podekscytowana tym, że Brad i Jen mieli wiele uroczych chwil na gali SAG Awards. Nic na to nie poradzę.

Brad został również przyłapany w trakcie oglądania przemówienia swojej byłej żony po tym, jak wygrała statuetkę w kategorii najlepsza aktorka w serialu dramatycznym.


Jennifer Aniston i Brad Pitt za kulisami na SAG Awards 2020

Jennifer Aniston i Brad Pitt za kulisami na SAG Awards 2020

Jennifer Aniston – pierścionek zaręczynowy od Justina Theroux – 8-karatowym brylantem

Jennifer Aniston – pierścionek zaręczynowy od Justina Theroux – 8-karatowym brylantem

Brad Pitt i Angelina Jolie – Oscary 2009

Brad Pitt i Angelina Jolie – Oscary 2009

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×