Szukaj

Tylko Brad Pitt i Angelina Jolie mogą wręczyć dzieciom TAKI prezent. Byli małżonkowie nieźle zaszaleli

Brad Pitt, Angelina Jolie, dzieci

Brad Pitt, Angelina Jolie, dzieci

Angelina Jolie i Brad Pitt postanowili zrobić swoim dzieciom niespodziankę i zrealizować szalony plan, którego pomysł właśnie one im podsunęły. Nigdy nie zgadniecie, jaki prezent dostaną.

Angelina Jolie i Brad Pitt zaczęli spotykać się ze sobą w 2004 roku. Poznali się na planie filmu Pan i Pani Smith. On był wtedy mężem Jennifer Aniston, ale postanowił, że od niej odejdzie i zbuduje rodzinę z gwiazdą Tomb Rider.

Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu, ale mają sześcioro dzieci, troje biologicznych i troje adoptowanych. To dla niech, mimo wielu problemów, ostatecznie postanowili się jakoś dogadać.

Żeby zrekompensować im stres związany z niezbyt eleganckim rozwodem, postanowili teraz wspólnie wcielić w życie szalony plan, który podsunęły im ich dzieci. Co zamierzają?

Czy Angelina Jolie i Brad Pitt sprezentują swoim dzieciom zoo?

National Enquirer twierdzi, że Angelina Jolie i Brad Pitt planują dla niech kupić ich własne królestwo zwierząt.

Dzieci zawsze kochały zwierzęta, ale ostatnio przeszły na inny poziom i chcą mieć swoje własne zoo – powiedział magazynowi informator.

Aktorzy są rodzicami sześciorga dzieci – Maddoxa, Paxa, Zahary, Shiloh i bliźniaków Knox i Vivienne, którym postanowili zrekompensować trudy czas i spełnić to marzenie.

Informator zdradził, że Pitt zgodził się zainstalować ogromne akwarium z wszelkiego rodzaju rybami, które są jak najbliżej naturalnego środowiska, dodając, że aktor zwerbował również swój personel do pomocy przy projekcie. Angelina zgodziła się, że od tego mogą zacząć budować prywatne zoo.

Brad postrzega to jako sposób na odbudowanie relacji ze swoimi dziećmi, ale Angelina chce to zrobić, aby potwierdzić jej władzę nad dziećmi – bo ostatecznie to ona ma ostatnie zdanie, więć tak poprowadziła rozmowę, że zasługa w większej części przypadnie właśnie jej.

Jest to jednak pierwszy krok, do całkowitego zakopania topora wojennego i być może ich relacje staną się całkiem poprawne po tym wspólnym, szalonym projekcie.


Dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta żyły w patologii?

Dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta żyły w patologii?

Angelina Jolie i Brad Pitt z dziećmi

Fotografia: ONS

Angelina Jolie w zjawiskowej sukni na premierze z dziećmi Czarownicy 2 w Londynie

Angelina Jolie w zjawiskowej sukni na premierze z dziećmi Czarownicy 2 w Londynie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×