Brad Pitt nie spełnił wymagań Charlize Theron. Gwiazda dała mu spektakularnego kosza

Charlize Theron i Brad Pitt

Charlize Theron i Brad Pitt

Dopiero ucichły plotki o rzekomym romansie Charlize Theron i Brada Pitta, a już na tapetę powrócił temat nowego partnera gwiazdy. Południowoafrykańska aktorka i producentka filmowa zdradziła, dla kogo mogłaby stracić głowę i oddać się chwili przyjemności!

Brad Pitt i Charlize Theron spotkali się po raz pierwszy na planie wspólnej kampanii w Paramount Studio. To właśnie wtedy aktorzy mieli okazję spędzić trochę czasu tylko we dwoje:

Około sześć miesięcy temu razem robili sesję zdjęciową. Wówczas spędzali razem czas. Wszystko, co mogło się wydarzyć poza pracą zachowywali z daleka od uwagi innych donosiła osoba z towarzystwa gwiazd.

Media nie dawały im spokoju i zaczęły węszyć. I choć plotki o romansie z Bradem Pitem nie ustawały to Charlize ciągle podtrzymywała, że jest wolna i nic nie łączy jej z byłym mężem Angeliny Jolie.

Charlize Theron podtrzymuje, że w dalszym ciągu jest singielką. Przy okazji wyjawiła jaki jest jej wymarzony typ faceta, który byłby w stanie zakręcić jej w głowie. Nie uwierzycie, na co aktorka zwraca szczególną uwagę. W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła sekret swojego ideału:

Szukam mężczyzny, który potrafi wyhodować dobrą brodę. To zależy od faceta. Człowieka, który potrafi wyhodować dobrą brodę, a nie taką, którą mają wszyscy. Nie jestem ich fanem. Po prostu szukam dobrego człowieka – mówiła gwiazda.

Charlize dodała też, że jest zasypywana propozycjami wspólnych kolacji, a mężczyźni często zapraszają ją na randki. Mimo, że adoratorów blond piękności jest tak wiele to aktorka nie szuka nikogo na siłę. Nie neguje także możliwości romansu, gdy na jej drodze stanie przystojny… brodacz! Czy zatem aktorka szuka drwala w kraciastej koszuli?

Jeśli Brad Pitt chce zdobyć serce Theron musi zmienić swój image! Póki co gwiazda swoim wyznaniem dała mu spektakularnego kosza!

Zobacz: Shiloh Jolie-Pitt skończyła 13 lat! Tak zmieniała się córka Brada Pitta i Angeliny Jolie

Zobacz: Jennifer Aniston odbyła poważną rozmowę z Angeliną Jolie! Nie spodziewała się tak przykrego finału

Zobacz: Jennifer Aniston dla Brada Pitta odmłodniała o 30 lat! Jej luksusowa metamorfoza to jakieś szaleństwo!


Brad Pitt i Charlize Theron we wspólnej kampanii

Brad Pitt i Charlize Theron we wspólnej kampanii

Charlize Theron - Instagram

Charlize Theron - Instagram

Charlize Theron - Instagram

Charlize Theron - Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×