Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
HIT! Sukienka Kylie Jenner robi furorę w internecie! Kosztowała mniej niż 100 złotych!
HIT! Sukienka Kylie Jenner robi furorę w internecie! Kosztowała mniej niż 100 złotych!

HIT! Sukienka Kylie Jenner robi furorę w internecie! Kosztowała mniej niż...

HIT! Sukienka Kylie Jenner robi furorę w internecie!...

Z wielkiej tajemnicy nici. Księżna Meghan i książę Harry uciekli na miesiąc miodowy! Dokąd?
Z wielkiej tajemnicy nici. Księżna Meghan i książę Harry uciekli na miesiąc miodowy! Dokąd?

Z wielkiej tajemnicy nici. Księżna Meghan i książę Harry uciekli na...

Z wielkiej tajemnicy nici. Księżna Meghan i książę...

Co Robert Lewandowski robił w czasie finału Ligi Mistrzów? Zorganizował przyjęcie dla mamy z okazji Dnia Matki! Nie uwierzycie kogo ściągnął na prywatny koncert!
Co Robert Lewandowski robił w czasie finału Ligi Mistrzów? Zorganizował przyjęcie dla mamy z okazji Dnia Matki! Nie uwierzycie kogo ściągnął na prywatny koncert!

Co Robert Lewandowski robił w czasie finału Ligi Mistrzów? Zorganizował przyjęcie...

Co Robert Lewandowski robił w czasie finału Ligi...

Dziś niedziela, 27.05.2018

Spełnił się najgorszy koszmar Brada Pitta! Nie spodziewał się takiego bolesnego ciosu od własnych dzieci!

Brad Pitt dzieci


Brad Pitt stracił sympatię swoich dzieci. Dlaczego?

Brad Pitt, po rozwodzie z Angeliną Jolie, wciąż walczy o prawa do opieki nad dziećmi. Przypomnijmy, że aktor został oskarżony przez swoją byłą żonę o stosowanie przemocy w rodzinie i nadużywanie środków psychoaktywnych. Gwiazdor szybko zdał sobie sprawę z tego, jak wielki błąd popełnił, bowiem niemalże od razu po rozstaniu z byłą żoną, poszedł na odwyk, a o swojej walce z uzależnieniami opowiedział w szeroko komentowanym wywiadzie dla magazynu GQ.

Trzy okładki GQ i mocne wyznanie. Brad Pitt pierwszy raz o rozwodzie z Angeliną Jolie! „Musiałem przejść przez dwóch lekarzy”. [WIDEO]

Byli małżonkowie nadal walczą o względy dzieci. Jolie zabiera swoje pociechy na czerwone dywany, a Pitt namawia je do rozwijania swoich talentów w elitarnych szkołach. Być może ze względu na rozrywkę, wesoła gromadka woli spędzać czas z Angeliną. Ostatnio cała szóstka wybrała się z mamą na tydzień do Paryża, w którym zwiedzili m.in. Luwr, a także odwiedzili sławny most Pont des Arts, na którym turyści przypinają kłódki ze swoimi imionami, co stanowi dowód i zabezpieczenie ich miłości. I tak też zrobiła grupka pod wodzą Angeliny – Shiloh przypięła kłódkę, na której napisała inicjały członków familii – „A M P Z S K V” (Angelina, Maddox, Pax, Zahara, Shiloh, Knox, Vivienne), zabrakło jednak małej, ale znaczącej literki „B”.

Brad Pitt podobno jest z tego powodu podobno „załamany” i ma złamane przez Shlioh serce, o czym poinformował Radar Online:

Jest to dowód na to, że rodzina jest podzielona, z Angeliną i dziećmi po jednej stronie i Bradem po drugiej. To spełnienie wszystkich jego najgorszych koszmarów.

A może Shiloh po prostu umieściła tylko litery członków rodziny, którzy tego dnia towarzyszyli jej podczas wizyty w stolicy Francji?

Ale to już było… i wróciło znowu. Angelina Jolie wyrwała dzieci od Brada Pitta i daje mu nieźle popalić

Brad Pitt wpadł w szał na widok tych zdjęć Angeliny Jolie. Koncertowo zagrała mu na nosie!

11-letnia Shiloh Jolie-Pitt miała okropny wypadek! Oby z tego wyszła!

Po czyjej stronie jesteś w sprawie rozwodowej Angeliny Jolie i Brada Pitta?Komentarzy: 1


Una | 9 lutego 2018, 23:34

Angelina ma nieźle zryty beret i wcale bym się nie ździwiła, gdyby przeciwstawiała dzieci przeciwko ojcu ! Co nie oznacza, że Brada uważam że aniołka.


Dodaj komentarz
×