Szukaj

Nokaut dla Angeliny Jolie! Paparazzi przyłapali Brada Pitta z dwiema eks jednocześnie na imprezie!

Angelina Jolie, Brad Pitt, romans

Angelina Jolie, Brad Pitt, romans

Brad Pitt z byłymi partnerkami na imprezie

Brad Pitt pojawił się na 50. urodzinach Jennifer Aniston w Los Angeles. Aktor znalazł się w dość dziwnym położeniu – świętując urodziny swojej byłej żony w towarzystwie własnej eks-narzeczonej. Jak dogadują się z Gwyneth Paltrow po tylu latach?

Umawianie się z osobami pracującymi w tej samej branży może prowadzić do zabawnych lub niezręcznych sytuacji. Zwłaszcza jeśli środowisko jest ze sobą bardzo zżyte i wszyscy wszystkich znają. Sytuacja z gatunku „eks na horyzoncie” przydarzyła się w miniony weekend Bradowi Pittowi. Aktor pojawił się bowiem na imprezie z okazji 50. urodzin Jennifer Aniston, swojej byłej żony. Choć bardzo starał się zrobić wokół siebie jak najmniej zamieszania, paparazzi i tak przydybali go gdy wysiadał z samochodu i wchodził do wnętrza hotelowej restauracji, w której odbywało się przyjęcie.

Biorąc pod uwagę plotki o jego sekretnych schadzkach z Jennifer, ta sytuacja nie jest jeszcze niezręczna. Niezręcznie mogło się zrobić gdy okazało się, że na tej samej imprezie jest również Gwyneth Paltrow… była narzeczona Brada. Pitt umawiał się z aktorką jeszcze przed jego związkiem z Jennifer. Pomiędzy 1994-1997 wszyscy mówili tylko o ich miłości, a podczas przemowy w trakcie Złotych Globów, Brad nazwał Paltrow „miłością swojego życia” i „aniołem”. Zaręczyli się w 1996, rozstali rok później.

Wygląda jednak na to, że w tym miłosnym trójkącie nie ma żadnej złej krwi. Wszyscy bawili się zgodnie i obyło się bez skandali.

Da się? Da.

Impreza z okazji 50 urodzin Jennifer Aniston pękała w szwach od gwiazd! Zjechało się tam chyba całe Hollywood!

Sensacja w Hollywood! Brad Pitt przyłapany na 50. urodzinach Jennifer Aniston! Chciał uniknąć zamieszania ale paparazzi byli sprytniejsi!

Paparazzi przyłapali Brada i Angelinę! Wspólne zdjęcia pary opublikował tabloid. Jest na co popatrzeć!


Brad Pitt i Jennifer Aniston znowu będą razem?

Brad Pitt i Jennifer Aniston znowu będą razem?

Smsy Jennifer Aniston i Brada Pitta

Smsy Jennifer Aniston i Brada Pitta

Brad Pitt i Jennifer Aniston wrócą do siebie?

Brad Pitt i Jennifer Aniston wrócą do siebie?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×