Szukaj

Brad Pitt na dobre skończył z kobietami? „Może być zafascynowany, ale…”

Brad Pitt przemoc wobec dzieci

Brad Pitt przemoc wobec dzieci

Brad Pitt boi się miłości po rozstaniu z Angeliną Jolie

Wokół rozstania Angeliny Jolie i Brada Pitta narosło sporo niejasności. Para nie potrafi się zdecydować na jedną wersję wydarzeń, kłóci się i godzi, w jednym wywiadzie stanowczo twierdzi, że to koniec – w innym liczy na pojednanie i połączenie rodziny w całość. Wszystkie te doniesienia są bardzo mylące dla fanów, jednak jedno pozostaje pewne: nikt już nie wie co jest grane i jak skończy się cała sprawa. Ostatnie doniesienia o zafascynowaniu Brada jego koleżanką z planu, Ruth Neega zdają się potwierdzać ostateczne rozstanie słynnej pary. Przyjaciel aktora twierdzi jednak, że próżno liczyć na to, by Pitt szybko ułożył sobie życie.

Brad Pitt stracił głowę dla słynnej aktorki

Jak donosi Hollywood Life, amerykański aktor boi się miłości i nie jest gotowy na jakiekolwiek zobowiązania względem drugiej osoby:

Brad boi się zakochania, boi się miłości po cierpieniach, przez które przeszedł z winy Angie. Między nim i Ruth zdecydowanie jest chemia, ale [Pitt] sprowadza wszystko do roli niewiele znaczącego flirtu. Utrzymuje z nią przyjacielskie relacje, tak jak z każdą inną kobietą, która przewinęła się ostatnio przez jego życie. Może być zafascynowany, ale nie zamierza się zakochiwać w najbliższym czasie – wyznaje źródło portalu

Kłóci się to nieco z doniesieniami, że aktor stracił dla pięknej gwiazdy głowę. Ruth jest obecnie w długoletnim związku, a ich „chemia” tyczy się jedynie planu filmowego i zawodowej współpracy. Niemniej jednak, w słowach znajomego, który podzielił się sensacyjnymi informacjami na temat stanu serca przystojnego Pitta może być ziarno prawdy – nie wygląda na to, że planuje oddać swoje uczucia jakiejkolwiek kobiecie. Zawsze twierdził, że to Jolie jest miłością jego życia.

A ta, jak wiemy, zdarza się tylko raz.

Angelina Jolie cierpi! W szczerym wywiadzie wyjawiła całą prawdę o rozstaniu z Bradem Pittem!

Brad Pitt - Pogrzeb Chrisa Cornella

Brad Pitt – Pogrzeb Chrisa Cornella

Brad Pitt idzie na imprezę Netflixa 2017

Brad Pitt idzie na imprezę Netflixa 2017


Ruth Negga - Oscary 2017 z niebieską wstążką

Ruth Negga - Oscary 2017 z niebieską wstążką

Ruth Negga w kreacji Louis Vuitton - Złote Globy 2017

Ruth Negga w kreacji Louis Vuitton - Złote Globy 2017

Ruth B. - Teen Choice Awards 2016

Ruth B. - Teen Choice Awards 2016

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×