Szukaj

Wychudzony Brad Pitt na okładce „W”. Jest tak szczupły jak Angelina Jolie, a to nie fotomontaż!

Brad Pitt jest uważany za jednego z najprzystojniejszych aktorów wszech czasów. Jest także niesamowicie utalentowany. Jego ostatnie zdjęcie zaniepokoiło jednak jego fanów. Jest niemal tak chudy jak Angelina Jolie. Jak wygląda?
Brad Pitt, Angelina Jolie

Brad Pitt, Angelina Jolie

Brat Pitt jest jednym z najpopularniejszych aktorów na świecie. Swoją pozycję zawdzięcza nie tylko wyglądowi i talentowi, ale także pracowitości, która przyniosła mu szereg nominacji do wielu prestiżowych nagród w tym m.in. Oscara czy Złotych Globów. Przez związki z najgorętszymi aktorkami zainteresowała się nim kolorowa prasa, która od momentu rozstania z Angeliną Jolie, regularnie donosi o jego nowych partnerkach, a najbardziej skupia się na ty, czy wróci do Jennifer Aniston.

Brad Pitt na okładce magazynu – jak wygląda?

Co stoi za bardzo szczupłą, żeby nie powiedzieć chudą posturą gwiazdora? Może być kilka przyczyn. Brad Pitt zauważalnie zaczął tracić kilogramy po rozwodzie Z Angeliną Jolie. Na okładce magazynu, jest już tak wychudzony, jak jego była żona.

Okazuje się jednak, że to nie tylko osobiste kłopoty sprawiły, że stracił sporo na wadze. Brad Pitt zaczął tez uważać na to, co je. Skupił się na swoim zdrowiu.

Źródło zbliżone do nagrodzonego Oscarem producenta-aktora ujawniło Us Weekly, że Brad Pitt:

Ponownie skupia się na sobie po rozstaniu z żoną Angeliną Jolie, uważa na to, co je, a szef kuchni robi dla niego zdrowe posiłki. Jest oddany czystemu życiu i jedzeniu.

Oprócz skupienia się na odżywianiu , źródło ujawniło także, że Pitt poprawił swoją kondycję fizyczną.

Ćwiczy. Często spędza czas na świeżym powietrzu, spacerując i spacerując. Ma dużo czasu, żeby się skupić na sobie.

Robi dużo treningu siłowego – dodaje drugie źródło.

Według strony internetowej National Health Service (NHS) to jednak stres jest rzeczywiście jedną z  najważniejszych przyczyn nagłej utraty wagi.

To normalne, że tracisz zauważalną wagę po stresie związanym ze zmianą pracy, rozwodem, zwolnieniem lub żałobą – czytamy.

Pitt oczywiście bardzo przeżył stresujący rozwód z Angeliną Jolie oraz walkę o opiekę nad sześciorgiem dzieci, dlatego nie można tak naprawdę obwiniać go to, że jest teraz taki chudy. Pojawiły się nawet podejrzenia, że może zmagać się z zaburzeniami żywienia. Podobnie jak jego była żona.

Zobacz: Cały show biznes czekał na to latami. Jennifer Aniston i Brad Pitt pokażą się razem! Wiemy gdzie i kiedy


Brad Pitt jest bardzo chudy

Brad Pitt jest bardzo chudy

Brad Pitt w dniu 56. urodzin

Brad Pitt w dniu 56. urodzin

Brad Pitt przytył

Brad Pitt przytył

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×