Brat Pitt niknie w oczach! Dawno niewidziany amant Hollywood pojawił się w Paryżu. Kiedy on tak schudł?

Brad Pitt - metamorfoza w czasie kwarantanny

Brad Pitt - metamorfoza w czasie kwarantanny

Brad Pitt pojawił się w Paryżu na wydarzeniu związanym ze zbliżającą się premierą filmu Bullet Train. Aktor zaskoczył wszystkich wyjątkowo szczupłą sylwetką.

Brad Pitt to jeden z najbardziej rozpoznawalnych gwiazdorów Hollywood. Amerykański aktor i producent filmowy uważany jest za niezaprzeczalną ikonę lat 90. Przełomem w jego karierze była rola w filmie Thelma i Louise, który w 1992 roku został nagrodzony Oscarem za najlepszy scenariusz. Ogromną popularność przyniosły mu również role w filmach w Wywiad z wampirem, Siedem i 12 małp, za który otrzymał Złoty Glob. Zasłynął również rolą Tylera Durdena w produkcji Podziemny krąg.

Przystojny gwiazdor już od początku swojej kariery miał ogromne powodzenie wśród płci pięknej. Brad Pitt przez kilka lat związany był kolejno z Juliette Lewis i Gwyneth Paltrow. W 2000 roku wziął ślub z Jennifer Aniston, a ich związek śledził cały świat. Para rozstała się 5 lat później, a za rozpadem ich małżeństwa, według medialnych doniesień, stał romans aktora z Angeliną Jolie, który narodził się na planie filmowym produkcji Pan i Pani Smith. To właśnie z nią gwiazdor ożenił się w 2014 roku, ale ich małżeństwo trwało jedynie 2 lata.

Para wychowywała wspólnie sześcioro dzieci: biologiczną córkę Siloh oraz bliźnięta Knoxa i Vivienne, a także adoptowanych synów Maddoxa i Paxa oraz córkę Zaharę. Rozwiedli się w 2019 roku, podając za powód rozstania różnice charakterów i dbałość o zdrowie rodziny. Według wyznań Angeliny, do rozpadu doprowadził nałóg Brada, który w pewnym momencie nie potrafił kontrolować ilości spożywanego alkoholu, co miało doprowadzić do awantury na pokładzie samolotu, w której fizycznie ucierpiało jedno z dzieci.

Od czasu rozstania Brada Pitta i Angeliny Jolie media wyjątkowo czujnie śledzą życie prywatne aktora, spekulując nad jego obecną sytuacją uczuciową. W ostatnim czasie pojawiły się doniesienia na temat domniemanego związku amanta ze skandynawską artystą Lykke Li. Nikt jednak nie potwierdził oficjalnie tych informacji.

Brad Pitt mocno schudł

Media zwróciły jednak uwagę na coś jeszcze. Aktor w ostatnim czasie sporo stracił na wadze. Jego metamorfoza została zauważona podczas sesji zdjęciowej aktorów, grających w amerykańskim thrillerze komediowym Bullet Train w reżyserii Davida Leitcha, na podstawie scenariusza Zaka Olkiewicza.

Na wydarzeniu odbywającym się w Paryżu, gwiazdor pojawił się w koralowym komplecie, bordowym t-shircie i okularach przeciwsłonecznych. Jego stylizacja nie odciągnęła jednak uwagi fanów od wyjątkowo szczupłej sylwetki aktora. Ubrania dosłownie na nim wisiały, choć nie były to rzeczy o modnym ostatnio fasonie oversize.

Na zagranicznych portalach mnożą się pytania o stan zdrowia aktora, który jeszcze kilka lat temu mógł się poszczycić sporą muskulaturą. Fani mają nadzieję, że Brad ma wszystko pod kontrolą, a zmiana wizerunku jest spowodowana tylko i wyłącznie wymogami producentów.


Brad Pitt

Brad Pitt

Brad Pitt

Brad Pitt

Brad Pitt

Brad Pitt

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×