Wiemy, kim są bracia Stefano Terrazzino! Mają ten sam zawód, ale pracują dla konkurencji

Stefano Terrazino ma dwóch braci: 23-letniego Marco Terrazzino i 30-letniego Vincenzo Terrazzino. Obydwaj grają w Bundeslidze. Tancerz nie ukrywa, że młodszy radzi sobie naprawdę nieźle. Z pierwszej do drugiej ligi spadł tylko dlatego, ponieważ doznał kontuzji.

Wrócił już do formy, to była ulga dla całej rodziny. Chcemy, żeby był szczęśliwy, a kiedy jest się na tak wysokim poziomie, to jest presja na to, by być w świetniej formie – powiedział Stefano dla Newserii. – Jestem bardzo dumny z mojego brata i lubię mówić o nim, bo to jest człowiek, który ma ogromną pasję. Dopinguję go i czasami bardzo żałuję, że jestem tutaj w Polsce, że nie mogę być bliżej niego, tam na stadionie, bo to tam są ogromne emocje. Kiedy 30 tys. ludzi nagle wykrzykuje jego imię albo kiedy strzela gola, to są emocje, których nie można doświadczyć nigdzie indziej. 

Marco Terrazzino jest zawodnikiem grającego w 2. Bundeslidze klubu VfL Bochum z siedzibą mieście Bochum, w Nadrenii Północnej-Westfalii. Jego starszy brat gra DJK Neckarhausen. Stefano Terrazino mówi, że chociaż jego bracia zajmują się zupełnie czymś innym niż on, to tak naprawdę wszyscy są do siebie bardzo podobni.

Jesteśmy ludźmi, którzy robią wszystko z własnym uczuciem, z pasją – wytłumaczył.

Fotografia: AKPA

Fotografia: AKPA


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×