Tak gwiazdy spędzają drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia. Jedni aktywnie, a inni dalej przy stole. Social media znowu są pełne zdjęć [GALERIA AKTUALIZOWANA]

Drugi dzień świąt 2022 zdjęcia gwiazd

Drugi dzień świąt 2022 zdjęcia gwiazd

Gwiazdy pokazały, jak żegnają się ze świętami Bożego Narodzenia. Instagram znowu zalała fala rodzinnych zdjęć. Niektórzy odpoczywają w domowym zaciszu, a inni nadal biesiadują. 

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas dla każdej rodziny. Właśnie wtedy mają oni okazję spędzić nieco więcej czasu razem i na chwilę zatrzymać w pędzie życia. Jest to kilka dni przepełnionych wyjątkową atmosferą. Wszystko zaczyna się w wigilijny wieczór, gdy domownicy spotykają się razem przy stole przy kolacji pełnej wyjątkowych tradycyjnych smakołyków.

Rodzinne spotkania są oczywiście kontynuowane w 25 grudnia. Wtedy to rodziny w większym gronie spotykają się przy obiedzie i biesiadują przez wiele godzin. Gwiazdy chętnie chwaliły się tym dniem i zdjęciami, które powstały w czasie rodzinnych spotkań. W pierwszy dzień świat na Instagramie pojawił się ogrom zdjęć, którymi pochwaliły się gwiazdy.

Postanowiliśmy sprawdzić, jak spędzają drugi dzień świąt. Dzisiaj są nie tylko spotkania z rodzinami, ale też aktywne spacery, które przeplatają się u niektórych z błogim lenistwem.

Boże Narodzenie u gwiazd 2022: drugi dzień świąt. Zdjęcia

Gwiazdy w święta wrzucają do sieci sporo zdjęć, na których uwieczniają rodzinne momenty. Dzisiaj wiele osób nadal świętuje z rodziną przy stole, ale niektórzy postawili zdecydowanie na błogi odpoczynek. Wśród tych drugi jest zapewne Weronika Rosati, która w tym roku Boże Narodzenia spędza z córeczką Elizabeth w Los Angeles.

Christmas , Christmas i po Christmas. Jeszcze ogladam “ szklana pułapke” i zamykam powoli święta 2022. Na instagramie tylko fragmenty tych dni, reszta zostaje w naszych sercach, pamięci i rzecz jasna w zdjęciach w telefonie.  A wy? Nadal świętujecie?

W najbliższym gronie świętuje Anna Lewandowska, która odtworzyła razem z córeczkami zdjęcie, które pojawia się w jej social mediach od pierwszych świąt spędzonych z Klarą. Trzy lata temu grono przy choince powiększyło się też o Laurę.

Nasza mała tradycja – napisała.

Piękną sesję zdjęciową w drugi dzień świąt opublikowała też Sylwia Bomba, która pozowała w iście bożonarodzeniowej scenerii i pięknych stylizacjach razem ze swoją córeczką Antosią.

Zdjęciami z drugiego dnia świat pochwalili się też: Joanna Moro, Sonia Bohosiewicz, Anna Lewandowska – Kitulek, Marina, Kamil Grosicki, Joanna Krupa, Aleksandra Szwed, Anna Kalczyńska, Małgorzata Borysewicz, Anna Czartoryska – Niemczycka, Zofia Ślotała, Zofia Zborowska, Emilia Dankwa.

Wszystko zobaczycie w naszej galerii, która jest aktualizowana na bieżąco.


Sylwia Bomba - drugi dzień świąt 2022

Sylwia Bomba - drugi dzień świąt 2022

Sylwia Bomba - drugi dzień świąt 2022

Sylwia Bomba - drugi dzień świąt 2022

Sylwia Bomba - drugi dzień świąt 2022

Sylwia Bomba - drugi dzień świąt 2022

Komentarze

 • Gość pisze:

  Sonia Bohosiewicz smutna w święta przeżywa rozwód rozumiem lubię ją i cenię jej role bardziej niż głupiutka siostra Maia która niczego nie dokonała w aktorstwie a jedynie obnosi sie w internecie podróżami i mieszkaniem

 • Gość pisze:

  Pokazaliście stare zdjęcie Lewandowskiej.

 • Lidia pisze:

  Zborowscy jak zwykle z rozdartymi ry …….. jami.

 • Mika pisze:

  Zborowscy jak zwykle krzywe ryje wydarte. A pro po, Zborowska chciała odejść od wiary a teraz się gębe wykrzywia jak zwykle. I zaraz poleci do sniadaniówki ratować złe komentarze. Bidula,

 • Gość pisze:

  A gdzie jest mój komentarz?

 • Gość pisze:

  By Ann L brak klasy i lipa . Miliony nie pomogą Lewandowskiej jak się nie ma klasy

  • Gość pisze:

   Masz rację słoma wychodzi z papci lewandowskich a pro po czy Anka nauczyła się jakiegoś języka zachodniego bo na przyjęciach milczy i robi tylko miny

 • Gość pisze:

  Najpiękniejsze focio to Marina cudna biała śnieżynka z klasą ubrana i pozytywnymi fluidami najgorsze foto jak zwykle Zofia zborowska z miną jak kot srajacy na skraju puszczy i do tego wielcy wzrostem zasłaniają choinkę bo chyba jest brzydka

 • Gość pisze:

  Zborowska jak zwykle zrobiła krzywy ryj zresztą ona jak i ojciec i matka ateiści z krwi i kości sama omija koscioll szerokim łukiem tak mówiła świętowanie Bożego Narodzenia należy tylko do chrześcijan a nie do ateistów Wronowie są hipokrytami

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×