Wyciekły informacje, jak będą wyglądały święta rodziny królewskiej bez Elżbiety II. Meghan i Harry dostali zaproszenie, lecz jest jedno wielkie ALE…

Święta w rodzinie królewskiej

Święta w rodzinie królewskiej

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Jak w tym roku spędzi je rodzina królewska? Czy Harry i Meghan są zaproszeni?

Rodzina królewska spędzi w tym roku pierwsze od wielu lat Święta Bożego Narodzenia bez królowej Elżbiety, która zmarła 8 września. Nie jest tajemnicą, że monarchini kochała ten czas i starannie się do niego przygotowywała, a dekoracje jej siedzib były zawsze spektakularne. Jak to będzie wyglądało tym razem? Kilka informacji pojawiło się w prasie.

Jak Boże Narodzenie spędzi rodzina królewska?

Królewski ekspert analizuje coroczne świąteczne plany rodziny królewskiej i pojawiły się nowe informacje na temat obchodów. Każdego roku gospodarzem wielkiej uroczystości rodziny królewskiej w wiejskiej posiadłości Sandringham była królowa Elżbieta II. To pierwsze Boże Narodzenie od wielu lat, podczas którego rodzina spotka się bez niej.

Właśnie pojawiły się informacje, jakie plany ma rodzina królewska i czy Meghan Markle i książę Harry oraz ich dzieci Archie i Lilibet przylecą z Kalifornii do Wielkiej Brytanii.

Zgodnie z nowym raportem, król Karol III i królowa Camilla prawdopodobnie będą celebrować Świeta Bożego Narodzenia w swojej wiejskiej posiadłości Sandringham, czyli będą kontynuować tradycję. Tylko czekać, aż pierwsze zdjęcia dekoracji trafią do mediów.

Książę William i Kate w przeszłości omijali Boże Narodzenie rodziny królewskiej, aby spędzić ten czas rodzinnie, a także z Middletonami. Jednak wydaje się, że w tym roku zrobią wyjątek i dołączą do pary królewskiej. George, Charlotte i Louis oczywiście będą świętować razem z rodzicami. Dorośli tradycyjnie biorą udział w wielkim świątecznym spacerze, ale w tej chwili nie wiadomo jeszcze, czy dołącza do niego dzieci.

A co z Sussexami? Informatorzy pałacowi są zgodni i uważają, że nie dołączą do rodziny w Wilkiej Brytanii. Potwierdza to też ekspertka królewska Katie Nicholl.

Harry i Meghan zostali zaproszeni na Boże Narodzenie – powiedziała ET  – Ale wiadomo, nie przyjeżdżali do Wielkiej Brytanii do tej pory i w tym roku także tego nie zrobią. Spędzą święta w Kalifornii.

Patrząc na, delikatnie mówiąc, chłodne relacje między Harrym, a jego ojcem i bratem, nie można się dziwić, że Sussexowie postanowili świętować w swoim domu w Montecito.


Królowa Elżbieta II świąteczne orędzie

Królowa Elżbieta II świąteczne orędzie

Królowa Elżbieta II wygłosiła świąteczne orędzie

Królowa Elżbieta II wygłosiła świąteczne orędzie

Królowa Elżbieta II wysłała wiadomość Joe Bidenowi

Królowa Elżbieta II wysłała wiadomość Joe Bidenowi

Komentarze

 • Gość pisze:

  Daily Mail wymyślił zaproszenie i jada z tym koksem. Ludzie są tak glupi, że to aż porażające. Daja sobą manipulować jak małe dzieci.
  Pałac oficjalnie o żadnym zaproszeniu nie mówił. Może było, może nie, ale oficjalnej informacji brak.
  A Harry byłby glupi gdyby z rodziną chciał przyjechać do tego gniazda żmijo.

  • Gość pisze:

   „Daily Mail wymyślił zaproszenie i jada z tym koksem. Ludzie są tak glupi, że to aż porażające. Daja sobą manipulować jak małe dzieci…”
   Ahahaha! Widać, że wiesz o tabloidowych manipulacjach najwięcej…

  • Gość pisze:

   W gnieździe żmij to Harry mieszka, dość spojrzeć na jego żonę i teściową.
   Bez obaw, meg go nie puści, jeszcze któryś z przyjaciol by mu przemówił do resztek rozumu i namówił do wykopania scierki

 • Gość pisze:

  czyli to ALE „powiedziała ET” ahahaha!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×