Święta u gwiazd trwają w najlepsze. Piękne zdjęcia z Bożego Narodzenia zdominowały Instagram. Magia!

Gwiazdy świętują drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia 2020

Gwiazdy świętują drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia 2020

Drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia 2020. Jak spędzają go gwiazdy? Zobacz najpiękniejsze zdjęcia, jakie opublikowali w internecie.

Święta Bożego Narodzenia dobiegają końca, ale mimo to gwiazdy nie przestają zaskakiwać kolejnymi rozkosznymi zdjęciami. Instagram w ostatnich dniach zmienił się w album pełen wspominkowych fotografii z rodzinnych chwil przy choince i wigilijnym stole. Znane osoby chętnie pokazują bliskich, z którymi leniwie spędzają grudniowy czas.

Dziś prezentujemy, jak wygląda drugi dzień świąt w domach gwiazd. Nie brakuje urzekających fotografii z imponującymi dekoracjami w roli głównej.

Boże Narodzenie 2020 u gwiazd. Drugi dzień świąt

Drugi dzień świąt to dla wielu czas wspomnień Ani Przybylskiej. Dokładnie 42 lata temu urodziła się jedna z najpopularniejszych aktorek w kraju. Dziś wspominają ją rodzina i przyjaciele. Jarosław i Oliwia Bieniuk zamieścili niepublikowane filmy z gwiazdą.

W dniu kończącym Boże Narodzenie pojawiło się mnóstwo rodzinnych zdjęć, ale nie tylko z domowego zacisza. Niektórzy postawili na aktywny wypoczynek na łonie natury – tak jak Anna Bardowska. Razem z mężem i dziećmi wybrali się w góry. Przesłali pozdrowienia fanom z zaśnieżonej Kotliny Kłodzkiej:

Pozdrawiamy z Kotliny Kłodzkiej.

Rodzinne zdjęcie zagościło też na profilu Anny Wendzikowskiej. Dziennikarka pozuje na nim w towarzystwie córek – Antoniny i Korneli.

Lazy Christmas..  dobrze nam, bo mamy siebie.

Barbara Kurdej-Szatan w czasie świąt odwiedzili rodziców. Opublikowali zdjęcie z podróży do Lublina:

Kochać, to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.

A jak dugi dzień Świąt Bożego Narodzenia upływa innym polskim gwiazdom? W galerii publikujemy zdjęcia, jakie udostępnili m.in. Katarzyna Zielińska, Magda Gessler, Maciej Dowbor, Magdalena Swat, Marcela Leszczak, Katarzyna Cichopek, Małgorzata Socha, Ania Karwan, Joanna Koroniewska, Monika Olejnik, Lara Gessler, Klaudia El Dursi, Aneta Kręglicka, Ela Romanowska, Mikołaj Jędruszczak, Natalia Szroeder, Dominika Gwit, Joanna Moro, Maryla Rodowicz, Natalia Siwiec, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan.


Magda Gessler - drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia 2020

Magda Gessler - drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia 2020

Natalia Siwiec - drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia 2020

Natalia Siwiec - drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia 2020

Anna Wendzikowska - drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia 2020

Anna Wendzikowska - drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia 2020

Komentarze

  • Gość pisze:

    Wszyscy chwala sie pięknymi zdjeciami z rodzinnych świąt a ja spędziłam wigilię w domu sama zdołowana 🙁

    • pozory pisze:

      nie zwracaj uwagi na fotki pseudogwiazdek, tam wszystko na sprzedaz zeby popularnosc byla. wiekszosc ni9eszczeliwa, stad prochy wóda. wile osob spedzilo samotnie ten czas. glowa do gory, przyjdzie lepszy czas

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×