Szukaj

Borys Szyc schudł i zdecydował się na sporą zmianę na twarzy. Odmieniony aktor uczcił święto synka

Borys Szyc z żoną

Borys Szyc z żoną

Borys Szyc z żoną Justyną mieli szczególny powód do świętowania. Ich syn skończył sześć miesięcy. Z tej okazji aktor opublikował zdjęcia, na których pokazał się z wąsami. Widać też, że sporo schudł. Wygląda znakomicie.

Borys Szyc i Justyna Szyc-Nagłowska to para z trudną przeszłością. Choć po raz pierwszy związali się ze sobą w 2002 roku, nie udało im się utrzymać relacji. Ponownie spotkali się po kilkunastu latach – oboje z problemami. Aktor walczył ze słabością do alkoholu, a jego ukochana miała wówczas depresję. Kilka lat temu gwiazdor w wywiadzie dla Wysokich Obcasów przyznał, że alkoholizm „niszczył go i w szybkim tempie prowadził do grobu”. Dzięki rodzinie i pasji udało się mu wyjść z nałogu. Sporo zawdzięcza Justynie, która wspierała go w trudnej walce. Dziś tworzą jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie.

Borys Szyc z żoną świętują szósty miesiąc synka

Po trudnych chwilach pozostało już tylko wspomnienie, a życie Szyców znacznie się ustabilizowało. W sylwestra para zdecydowała się wziąć ślub, o którym poinformowała media w pierwszy dzień 2020 roku. Uroczystość odbyła się na wyspie Es Vadra, w pobliżu Ibizy. Wkrótce po nim powitali na świecie pierwsze wspólne dziecko – synka Henia.

Borys znakomicie realizuje się w roli taty, o czym Justyna nie omieszkała wspomnieć w Dniu Ojca:

To że jesteś cudownym ojcem wiem od dawna. Masz 15 letnią córkę, która zajmuje szczególne miejsce w Twoim sercu. Od 7 lat jesteś ojczymem dla moich córek. Zbudowaliście cudowną relację opartą na miłości i zaufaniu. Kochasz i nie boisz się tego okazać ani powiedzieć. Pomagasz i wspierasz, tłumaczysz im świat. Trzy miesiące temu znów zostałeś tatą. Kiedy zobaczyłam pierwszy raz, jak trzymasz nasze wspólne dziecko w ramionach poczułam spokój i ogromne wzruszenie. Uśmiech który masz w oczach, kiedy patrzysz na Henia, jest światłem i siłą. Nasze dzieci mają wspaniałego ojca.

Na najnowszej fotografii zobaczyć możemy szczęśliwą rodzinę, która cieszy się z tego, że od pół roku ma przy sobie największy skarb, jakim jest mały Henryk. Uwagę przykuwa nie tylko słodki maluch, ale też zmiana na twarzy Borysa Szyca. Aktor zapuścił wąsy. Nie da się również nie zauważyć, że jest znacznie szczuplejszy na twarzy. Choć zarost dodał mu kilku lat, nie odebrał mu urody, którą tak bardzo cenimy.

Internauci od razu zauważyli zmianę, którą pochwalili w komentarzach. Wielu rozpływało się również nad urodą Henia:

  • Te oczyska…. Blondasi dwaj…
  • Szyc jak nic!
  • Cały tata.

Prawda, że Henio jest przeuroczy?


Borys Szyc

Borys Szyc

Justyna Szyc-Nagłowska, Borys Szyc

Justyna Szyc-Nagłowska, Borys Szyc

Justyna Szyc-Nagłowska

Justyna Szyc-Nagłowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×