Dumny Borys Szyc świętuje 17. urodziny córki. Sonia wyrosła na prawdziwą piękność. ” Moja kochana córeczka”

Borys Szyc

Borys Szyc

Borys Szyc świętuje 17. urodziny córki. Dumny tata pochwalił się serią zdjęć. Nastolatka wyrosła na piękną dziewczynę i napawa go dumą. Przy okazji aktor złożył jej wzruszające życzenia.

Borys Szyc to aktor, który w show-biznesie karierę robi od lat. Pojawiał się regularnie w najpopularniejszych filmach i serialach. Przez to zdobył ogromną ilość fanów, którzy cały czas śledzą to, co dzieje się w jego życiu zawodowym i prywatnym. Gwiazdor miał za sobą bardzo trudny czas, ponieważ walczył z nałogiem alkoholowym. Udało mu się wyjść na prostą i założyć rodzinę. W 2019 roku po kilku latach znajomości poślubił Justynę Nagłowską. Chociaż poznali się, gdy obydwoje byli jeszcze przed trzydziestką i próbowali zbudować relację, to wówczas im się nie udało. Dopiero kolejne spotkanie po latach zaowocowało narodzinami prawdziwego uczucia.

Justyna i Borys zostali już rodzicami. Krótko po ślubie na świat przyszedł ich synek Henio. Było ta na chwilę przed wprowadzeniem obostrzeń związanych z pandemią. Aktor nie ukrywał, że czas ograniczeń jest mu na rękę, ponieważ może spędzić go z synem i żoną. Wszystko wyjaśnił pod jednym z postów.

W zasadzie to zamknięte teatry są dla nas, świeżych tatusiów, swego rodzaju błogosławieństwem. Tak. Tęsknię, za publicznością, sceną i normalnością. Ale ten czas by mnie ominął, a jest bezcenny – napisał Paweł Konic, na co Szyc odpowiedział krótko: – Dokładnie!

Borys Szyc świętuje 17. urodziny córki

Narodziny syna Henia wywróciły życie Borysa do góry nogami. Aktor ma już jednak  doświadczenie w tym temacie ma już bowiem starszą córkę z poprzedniego związku. Owocem jego relacji z Anną Bareją jest Sonia, która przyszła na świat w 2004 roku.

Dzisiaj nastolatka kończy 17 lat, a jej tata postanowił pochwalić się serią pięknych zdjęć, na których możemy podziwiać jego pociechę. Przy okazji złożył jej piękne życzenia.

Moja ukochana córeczka kończy dziś 17 lat. Życzę Ci najlepiej, z całego serca. Jestem z Ciebie dumny, patrzę na Ciebie z miłością i podziwem kochanie. Spełniaj swoje marzenia dalej. Kocham.

Zdjęcia dziewczyny wywołały lawinę komplementów od obserwatorów. Posypały się nie tylko życzenia, ale też zachwyty dotyczące jej wyglądu. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Borys Szyc- córka Sonia

Borys Szyc- córka Sonia

Borys Szyc- córka Sonia

Borys Szyc- córka Sonia

Borys Szyc- córka Sonia

Borys Szyc- córka Sonia

Komentarze