Borys Szyc koncertowo dopiekł Mateuszowi Morawieckiemu! Aktor sprytnie wypomniał premierowi wielką wpadkę! - galeria
zdjecie 1
Najpierw premier wspomniał o Borysie Szycu

Borys Szyc odpowiada Mateuszowi Morawieckiemu

Mateusz Morawiecki w swoim przemówieniu nawiązał do znanego polskiego aktora Borysa Szyca. Aktor nie pozostał obojętny, natychmiast odpowiedział premierowi w konkretnym komentarzu.Mateusz Morawiecki podczas ostatniej konferencji zorganizowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, porównał w swoim przemówieniu aktora Borysa Szyca do Pawła Borysa – prezesa Polskiego Funduszu Rozwoju. Morawiecki zwrócił uwagę, że niektórzy ekonomiści porównują PPK do OFE, czyli Otwartych Funduszy Emerytalnych:
Porównywanie OFE do PPK to trochę tak jakby porównywać Pawła Borysa do Borysa Szyca. Paweł jest wyższy, dużo. No nie wiem, czy dużo, tak mi się wydaje przynajmniej. Z Borysem Szycem miałem okazję poznać się na planie filmu "Bitwy Warszawskiej 1920" jakiś czas temu – dodał szef rządu.
Popularny aktor natychmiast odpowiedział Morawieckiemu na to porównanie, wklejając komentarz na swoim profilu społecznościowym:
 Panie premierze Morawiecki! Proszę mnie nie mieszać w swoich błyskotliwych przemówieniach do polityki. Zwłaszcza w tak trywialny sposób. Recytacja fraszek wystarczy. Pozdrawiam – odpowiedział Borys Szyc.
https://twitter.com/szyc_borys/status/1082582820843859968 Borys Szyc swoim wpisem przypomniał premierowi jego wpadkę z przemówienia z 2017 roku, w którym szef polskiego rządu pomylił fraszki Na zdrowie Jana Kochanowskiego z Inwokacją z Pana Tadeusza Adama Mickiewicza. Paweł Borys nie ma nic wspólnego z Borysem Szycem. Zatem pomylenie prezesa Polskiego Funduszu Rozwoju z popularnym polskim aktorem jest raczej absurdem.Zgadzacie się z tym?https://jastrzabpost.pl/newsy/borys-szyc-i-justyna-naglowska-na-zdjeciu-sprzed-17-lat-nie-do-poznania_677261.html https://jastrzabpost.pl/newsy/borys-szyc-swietuje-40-urodziny-mial-dla-fanow-niesamowity-prezent_678896.html https://jastrzabpost.pl/newsy/borys-szyc-mieszkanie-sopot_575351.html

Zobacz także: Borys Szyc koncertowo dopiekł Mateuszowi Morawieckiemu! Aktor sprytnie wypomniał premierowi wielką wpadkę!
×