Szukaj

Borys Szyc pokazał zdjęcie usg i ciężarną żonę. Justyna Nagłowska ma już sporych rozmiarów brzuszek

W listopadzie 2018 Borys Szyc podzielił się ze swoimi obserwatorami radosną wiadomością. Okazało się, że aktor i Justyna Nagłowska spodziewają się dziecka. Zdradził także jakiej płci będzie maleństwo.
Borys Szyc, Justyna Nagłowska

Borys Szyc, Justyna Nagłowska

Ciąża to nie jedyne zmiany w życiu pary. Pod koniec 2019 roku odbył się także ich ślub. Zdjęcia z tego wydarzenia pojawiły się w sieci. Szyc wraz z ukochaną pozuje na tle romantycznej scenerii. Panna Młoda w wianku i Pan Młody ubrany cały na biało. Klimat niczym z hawajskich filmów o miłości. W opisie postu pojawiła się także informacja o płci dziecka.

Powiedzieliśmy sobie TAK. I tak kończymy ten niesamowity dla nas rok. Tak, to był dobry rok. Tak, jesteśmy szczesliwi. Tak, będziemy mieli syna.

View this post on Instagram

Powiedzieliśmy sobie TAK. I tak kończymy ten niesamowity dla nas rok. Tak, to był dobry rok. Tak, jesteśmy szczesliwi. Tak, będziemy mieli syna. Oglądaliście taką głupią komedię z Jimem Carreyem „Yes Man”? Okazuje się, że to słowo ma magiczną moc zmiany… Trzeba odwagi by zmieniać swoje życie i tego Wam życzę w Nowym Roku. Zaczynam 7 rok trzeźwości, 7 rok mojego cudownego związku, udało mi się umknąć w tej dekadzie śmierci, kocham i jestem kochany. Nigdy nie jest za późno. Wszystkiego dobrego❤️ foto: @laflordelotus.photography #dowidzenia2019 #witaj2020 #wifey #hubby #wszystkiegodobrego❤️ #justmarried #wellalmostjust #dzieki @bizuteriayes

A post shared by Borys Szyc Official (@borys.szyc) on

Borys Szyc z żoną spodziewają się dziecka

W 2020 roku w gronie świeżo upieczonych mam znajdzie się Justyna Nagłowska. Zarówno aktor, jak i jego ukochana nie kryją swojej radości w związku ze zbliżającym się terminem porodu. Żona Borysa przy każdej okazji z dumą prezentuje ciążowy brzuszek, a w sieci pojawia się mnóstwo nowych fotografii prezentujących jej obecny stan. Każda publikacja zachwyca obserwatorów i spotyka się z bardzo pozytywnym odbiorem.

Dziś para zdecydowała się pokazać wszystkim zdjęcie, na którym widać ich synka. Chodzi oczywiście o wydruk z badania USG, gdyż maleństwo jeszcze nie przyszło na świat. Borys z okazji trwających Walentynek obdarował żonę ogromnym bukietem czerwonych róż. Justyna pozuje z nimi do zdjęcia, czule głaszcząc się po brzuchu. Widać miłość, jaką już zdążyła obdarzyć maleństwo. Z tej okazji Szyc postanowił napisać kilka wzruszających słów:

Moim ukochanym Walentynkom życzę, żeby były zdrowe, zakochane i szczęśliwe. Jak ja teraz. Kochajcie się, nie tylko od święta… Reszta się ułoży sama. I żeby Was nie dopadł syndrom swędzącego oka. All we need is love #valentines #love #myfamily

  • Pod zdjęciem pojawiło się sporo gratulacji od obserwujących:
  • Dużo miłości Panie Borysie! Ściskam Was i życzę wspaniałości.
  • Miłych, szcześliwych i trwających cały rok Walentynek

Śmiało możemy stwierdzić, że przyszłemu tacie niczego więcej nie potrzeba do szczęścia. Z niecierpliwością czekamy na rozwiązanie.


Justyna Nagłowska

Justyna Nagłowska

Żona Borysa Szyca

Żona Borysa Szyca

Żona Borysa Szyca

Żona Borysa Szyca

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×