Szukaj

Pierwsza rocznica ślubu Borysa Szyca. Żona aktora do zdjęć z ceremonii dołączyła poruszający wpis

Justyna Nagłowska i Borys Szyc

Justyna Nagłowska i Borys Szyc

Borys Szyc i Justyna Nagłowska pobrali się rok temu. Para uczciła pierwszą rocznicę ślubu podczas protestu, który przeszedł ulicami Warszawy. Żona aktora zamieściła ostry wpis na Instagramie.

22 października Trybunał Konstytucyjny w pełnym składzie podjął decyzję o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej. Oznacza to, że kobiety w Polsce nie będą mogły przerwać ciąży w przypadku ciężkich wad płodu lub nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu. Zmiany, które będą obowiązywać już niebawem, spotkały się z ogromnym sprzeciwem ze strony społeczeństwa.

Od pięciu dni w całym kraju trwają protesty. W walce o podstawowe prawa kobiet włączyła się cała plejada gwiazd. Swoje poparcie dla działalności kobiet wyraziły już największe osobistości ze świata show-biznesu. Oburzone całą sytuacją są także zagraniczne piosenkarki – Dua Lipa, Miley Cyrus i Zara Larsson. Teraz do grona sław dołączyli Borys Szyc z żoną – Justyną Nagłowską.

Borys Szyc i Justyna Nagłowska na proteście. Pierwsza rocznica ślubu pary

Małżonkowie wzięli udział we wczorajszym pochodzie, który przeszedł ulicami Warszawy. Okazuje się, że data miała dla nich szczególne znacznie. Równo rok temu Borys i Justyna pobrali się. O wszystkim poinformowała Nagłowska, która na swoim publicznym profilu zamieściła zdjęcia z ceremonii. Dołączyła do nich taki oto komentarz:

Rok temu ślubowałam Ci, że zawsze będę Cię wspierać i stać za Tobą murem. Dziś Ty, w naszą pierwszą rocznicę ślubu, wyszedłeś ze mną za rękę na ulice Warszawy, by walczyć o prawa kobiet i okazać mi wsparcie. Dziękuję Ci kochany mężu, za każdy wspólny dzień. Razem przetrwamy wszystko. Ostatnie zdjęcie dedykuję wszystkim tym, który chcą zabrać kobietom prawo do decydowania o własnym ciele i zdrowiu. Ponieważ mam dziś rocznicę ślubu to nie napiszę W*********ć.

Internauci przekazali życzenia młodej parze i wyrazili podziękowanie za wsparcie protestów z udziałem Polek. Borys na Instastory opublikował zdjęcie spod palmy, na którym jego żona pokazuje środkowy palec. Justyna udostępniła post, który opatrzyła stosownym komentarzem:

Coś mi ten palec zesztywniał ostatnio i puścić nie chce. To jakiś skurcz. Bardzo boli – napisała stylistka.

Para o ślubie poinformowała fanów i media w święta Bożego Narodzenia. W ostatnich dniach minionego roku ogłosili, że są mężem i żoną, a trzy miesiące później powitali na świecie owoc swojej miłości – syna, który otrzymał imię Henryk.


Justyna Nagłowska i Borys Szyc wspierają Strajk Kobiet

Justyna Nagłowska i Borys Szyc wspierają Strajk Kobiet

Ślub Borysa Szyca i Justyny Nagłowskiej

Ślub Borysa Szyca i Justyny Nagłowskiej

Ślub Borysa Szyca i Justyny Nagłowskiej

Ślub Borysa Szyca i Justyny Nagłowskiej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×