Nici ze ślubu Borysa Szyca! Fanów aktora zmartwi to stanowcze wyznanie - galeria
zdjecie 1
Borys Szyc i Justyna Jeger-Nagłowska szczerze o swoim związku

Borys Szyc i Justyna Nagłowska nie wezmą ślubu

Borys Szyc i jego partnerka Justyna Jeger-Nagłowska ogłosili, że nie planują ślubu! Czyżby to stanowcze wyznanie oznaczało koniec ich pięknej miłości? Szyc zaczął się spotykać z projektantką ubrań dla dzieci Jeger-Nagłowską prawie pięć lat temu. Para zamieszkała razem w mieszkaniu aktora na Saskiej Kępie. Justyna często towarzyszyła Borysowi na czerwonych dywanach, a on pomagał jej w wychowaniu dwóch córek z pierwszego małżeństwa. Niedawno też zaadoptowali razem uroczego pieska. Wobec ich niewątpliwego (i dobrze udokumentowanego na Instagramie) szczęścia, ślub wydawałby się naturalnym kolejnym etapem związku Borysa i Justyny. Oni jednak nie śpieszą się do ołtarza!
Media "pożeniły" nas już kilka razy. Nie chcemy się śpieszyć, choć planujemy wspólną przyszłość i rozmawiamy często o tym, gdzie będziemy mieszkać na stare lata – zdradziła Justyna podczas wywiadu dla magazynu Pani.
Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i dalej z rosnącą zazdrością obserwować miłosne szczęście Borysa i Justyny. http://jastrzabpost.pl/galerie/borys-szyc-i-justyna-naglowska-pokazali-piekny-dom-jak-mieszkaja_641642.html http://jastrzabpost.pl/newsy/borys-szyc-jest-alkoholikiem-partnerka-opowiedziala-o-problemie_631810.html http://jastrzabpost.pl/newsy/borys-szyc-pokazala-corke-sonie-jest-jego-klonem-jak-wyglada_619724.html  

Zobacz także: Nici ze ślubu Borysa Szyca! Fanów aktora zmartwi to stanowcze wyznanie
×