Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Wkręcili Annę Lewandowską w biznes z Gesslerami! Tylko u nas oficjalny komentarz trenerki
Wkręcili Annę Lewandowską w biznes z Gesslerami! Tylko u nas oficjalny komentarz trenerki

Wkręcili Annę Lewandowską w biznes z Gesslerami! Tylko u nas oficjalny...

Wkręcili Annę Lewandowską w biznes z Gesslerami! Tylko...

Nowa fryzura to tylko miły akcent. Małgorzata Rozenek do fryzjera ubrała się jak na pokaz mody! Jej buty to istny kosmos!
Nowa fryzura to tylko miły akcent. Małgorzata Rozenek do fryzjera ubrała się jak na pokaz mody! Jej buty to istny kosmos!

Nowa fryzura to tylko miły akcent. Małgorzata Rozenek do fryzjera ubrała...

Nowa fryzura to tylko miły akcent. Małgorzata Rozenek...

Rozebrany Robert Lewandowski pręży swoje ciało Adonisa na balkonie! Te zdjęcia podwyższają puls!
Rozebrany Robert Lewandowski pręży swoje ciało Adonisa na balkonie! Te zdjęcia podwyższają puls!

Rozebrany Robert Lewandowski pręży swoje ciało Adonisa na balkonie! Te zdjęcia...

Rozebrany Robert Lewandowski pręży swoje ciało Adonisa na...

Dziś poniedziałek, 18.06.2018

Bójka w Sejmie! Pracownik biura PiS zaatakowany przez aktywistę. Mamy zdjęcia!

Bójka w Sejmie


Bójka w Sejmie

W polskim Sejmie co jakiś czas dochodzi do różnego rodzaju incydentów. Nie brakuje także zabawnych zdarzeń. Do takich można zaliczyć chociażby reakcję Jarosława Kaczyńskiego podczas jednego z posiedzeń.

Zobacz: W sejmie awantura, a Jarosław Kaczyński ma dobry humor. Nie uwierzycie, co robił podczas posiedzenia 

Dziś doszło do poważniejszego incydentu. Podczas wywiadu z posłem Ryszardem Terleckim miała miejsce szarpanina. Na sejmowym korytarzu pojawił się członek Fundacji im. Dobrego Pasterza z Sosnowca. Chciał on zadać pytanie posłowi Terleckiemu. Nie udało mu się to i na początku został powstrzymany przez członków biura prasowego PiS, a potem musiała zainterweniować straż marszałkowska. Mężczyzna został wyprowadzony.

Zobacz: Z sejmowego korytarza do zarządu państwowej spółki. Były senator PiS dostał pracę w Banku Pocztowym

Czy popierasz rządy Prawa i Sprawiedliwości?Komentarzy: 11


Gość | 13 września 2016, 07:35

„Pracownik biura PiS zaatakowany przez aktywistę” – czy ten kto pisał ten artykuł w ogóle widział przebieg zdarzenia??? Bo raczej było odwrotnie i atakującym był tan obłąkany PiSior. Amatorzy.


Kemot | 12 września 2016, 21:51

Ten ktoś kto opisał zdarzenie albo nie widział tego albo jest z pisu, czyli kłamcą i debilem który myśli, ze zaklamie rzeczywistośc.


maria | 12 września 2016, 18:42

nic wam nie pomoże skomlenie PIS i tak wygra


Gość | 12 września 2016, 17:09

PiS to patologia,która wykorzystuje biednych,sfrustrowanych ludzi


Roza | 12 września 2016, 16:34

Co ma wspólnego marszałek sejmu do przeciwstawienia sie rozdzielaniu dzieci wywożonych za granice. ??/ Pan który chciał uzyskać odpowiedz lub chciał interweniować w tej sprawie. to chyba nie tedy droga do nagłaśniania spraw. Co by to było gdyby każdy obywatel przyszedł do sejmu i chciał wygłosić swoje żale lub załatwić swoja sprawę powstałby chaos. Przyjmują biura poselskie w miastach i tam należy zgłaszać bolące nas sprawy. Ci którzy są przeciw rządowi 87% to niestety ludzie którzy popierają,korupcję, sprzedaż dóbr narodowych. i oczywiście popierają poprzednią ekipę rządową. Znam przykład z przed kilku lat liczne rodzeństwo było rozdzielone do różnych krajów i wtedy nikt nie interweniował .


lewak | 12 września 2016, 16:16

Popierasz rząd boś głupia


Gość | 12 września 2016, 15:42

marta a idż w pis-du


Gość | 12 września 2016, 15:38

Było widać kto zaatakował .Tak się rodzi nienawiść człowieka do człowieka (już to mamy w Polsce) w wszystkiemu jest winny 1 sort. WSTYD I HAŃBA NA CAŁY ŚWIAT.


marta | 12 września 2016, 15:35

Popieram RZAD PIS-u.


Gość | 12 września 2016, 15:16

Precz z PiSem!!!


TO KLAMSTWO!! | 12 września 2016, 14:59

PISMAKU – TY FALSZYWY PALANCIE!! NIE KLAM!! WSZYSTKO POKAZANE JEST W TV!! WSZYSTKO WIDZIALEM JAK BYLO!!! TO PRACOWNIK PIS-LAMU ZAATAKOWAL NIEWINNEGO CZLOWIEKA, KTORY STANAL PRZED TERLECKIM I ZAPYTAL GO – KIEDY PRZESTANA BYC ROZDZIELANE DZIECI – RODZENSTWO Z DOMOW DZIECKA I WYWORZONE ZA GRANICE!!!!!!!!!! DZIECI SA WRECZ SPRZEDAWANE (!!!) A ONE TEGO NIE CHCA!!! FACET MOWIL W IMIENIU TYCH DZIECI, KTORE PLACZA I NIE CHCA WYJEZDZAC NA SILE Z POLSKI! PRZY TAKICH ADOPCJACH CZESTO ROZDZIELANE SA Z RODZENSTWEM JUZ NA CALE ZYCIE!! – I WY TO POPIERACIE??? FACET STAJE W OBRONIE POLSKICH DZIECI A TAKA PIS-LAMSKA KVRWA GO ZAATAKOWALA!!! BO NIE CHCIELI, ZEBY POLACY WIDZIELI TEGO FACETA, KTORY BRONI DZIECI Z DOMOW DZIECKA!! TO JEST PODLE! OBRZYDLIWE!! NIE TAKIE PANSTWO PIS-LAM OBIECYWAL!!! LUDZIE – OBUDZCIE SIE!! REAGUJCIE!!


Dodaj komentarz
×