Szok! Bohater „Titanica” miał przeżyć?! Jest komentarz reżysera

Alternatywne zakończenie Titanica

Główny bohatera Titanica mógł przeżyć?

Titanic to jedna z najbardziej kasowych produkcji w historii światowego kina. To niewiarygodne, ale zysk przekroczył ponad 1 miliard dolarów! Film zdobył aż 11 Oscarów, w tym za Najlepszy FilmW 2012 roku trafił do kin również w wersji 3D. Producenci uczcili w ten sposób setną rocznicę tej tragicznej w historii ludzkości katastrofy na morzu.

Zobacz: Wiemy, jak wyglądał ostatni posiłek na Titanicu. Co zjedli pasażerowie pierwszej klasy na kilka godzin przed zatonięciem? 

Film kończy się śmiercią głównego bohatera. Niedawno pojawiły się informacje, jakoby zakończenie miało być zupełnie inne. Czy bohater przeżyłby? Reżyser James Cameron zabrał głos w tej sprawie.

Najlepszym rozwiązaniem dla Jacka było trzymanie górnej części ciała nad wodą i modlenie się, by ktoś odpowiednio szybko go wyciągnął. Może faktycznie mogliśmy zmniejszyć drzwi, na których leżała Rose, aby uciąć różne spekulacje, ale jedno jest pewne: Jack musiał zginąć – wyznał

Jak myślicie, czy inne zakończenie byłoby lepsze?

Zobacz: Tego nie zobaczycie w filmie! To właśnie tak miał zakończyć się „Titanic”. W ostatniej chwili wprowadzono zmiany [WIDEO]

Bohater Titanica miał przeżyć?

Bohater Titanica miał przeżyć?

Ostatni posiłek na Titanicu

Titanic miał mieć inne zakończenie?


Ostatni posiłek na Titanicu

Ostatni posiłek na Titanicu

titanic
Alternatywne zakończenie Titanica

Alternatywne zakończenie Titanica

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×