Szukaj

Bogusław Linda trafił na stół operacyjny. W jakim jest stanie? Żona aktora oficjalnie komentuje: „Mogę to państwu w skrócie wyjaśnić”

Bogusław Linda

Bogusław Linda

Kolorowa prasa jakiś od jakiegoś czasu donosi o złym stanie zdrowia Bogusława Lindy. Jego żona w końcu oficjalnie zabrała głos w sprawie. Co powiedziała Lidia Popiel? Jak czuje się aktor?

Bogusław Linda to jeden z najbardziej znanych polskich aktorów. Gwiazdor od lat wciela się w kinowych twardzieli. Największą sławę przyniosła mu rola Franza Mauera w Psach Władysława Pasikowskiego. Kolejnym głośnym filmem w jego dorobku jest także Sara, w którym wcielił się w ochroniarza tytułowej bohaterki (w tej roli Agnieszka Włodarczyk). Jest on również współzałożycielem i wykładowcą w Warszawskiej Szkole Filmowej. Ostatnio coraz rzadziej pojawia się na ekranie.

Filmowy twardziel jest już blisko 70., dlatego musi szczególnie dbać o zdrowie. Trudno w to uwierzyć, ale Linda w tym roku skończy 69 lat. Od jakiegoś czasu w kolorowej prasie pojawiają się doniesienia o jego złym stanie zdrowia. Fani zaczęli się zastanawiać, co się dzieje z ich idolem. Linda nigdy nie był skory do udzielania wywiadów, ale jego żona, projektantka Lidia Popiel, postanowiła zdradzić, jak obecnie czuje się jej mąż.

Bogusław Linda trafił do szpitala. Ma za sobą operację

Lidia Popiel i Bogusław Linda na ślubnym kobiercu stanęli w 2000 roku. Małżonkowie od tamtej pory są nierozłączni. Zakochani doczekali się córki Aleksandry, która niedawno zadebiutowała na szklanym ekranie (więcej na ten temat pisaliśmy tutaj).

Ostatnio fanów zaniepokoiły prasowe publikacje o problemach zdrowotnych gwiazdy kina. Prasa twierdziła, że aktor boi się koronawirusa i dlatego nie ma zamiaru poddać się koniecznej operacji. Super Express skontaktował się z jego żoną, która bardzo rzadko udziela wywiadów, ale chcąc uspokoić fanów, opowiedziała o stanie zdrowia Bogusława:

Mogę to państwu w skrócie wyjaśnić. Myślę, że to informacja mocno przesadzona. Bogusław miał już zabieg związany z kręgosłupem. Miał też rehabilitację. Ale to nie jest tak, że to jest dramat. Takie zwyrodnienia i problemy ma 50 proc. ludzi, tak przynajmniej mówią nam lekarze ortopedzi. Wiemy, coś na ten temat, prawda? – powiedziała.

Żona aktora wyznała, że jej mąż bardzo dobrze się czuje i pomimo przebytych zabiegów ratujących jego kręgosłup, funkcjonuje zupełnie normalnie. A nawet gotuje jej pyszne obiady. Na czas rekonwalescencji Linda na jakiś czas usunął się z życia publicznego.

W tej chwili Bogusław rzeczywiście nie udziela się jakoś specjalnie, ale egzystuje normalnie. Nadal jestem konsumentką jego cudownych obiadów, więc wszystko jest już Ok.

Swoją krótką wypowiedzią Lidia na pewno uspokoiła wszystkich sympatyków aktora. Miejmy nadzieję, że szybko wróci do pełni sił i zobaczymy go jeszcze na ekranie w niejednej roli.


Bogusław Linda

Bogusław Linda

Lidia Popiel i Bogusław Linda

Lidia Popiel i Bogusław Linda

Bogusław Linda – Psy 3. W imię zasad

Bogusław Linda – Psy 3. W imię zasad

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×