Szukaj

Skandal! Bogumiła Wander skazana na specjalistyczny ośrodek. Mąż legendy TVP jest bezradny

Bogumiła Wander

Bogumiła Wander

Bogumiła Wander zmaga się z chorobą, przez którą trafiła do specjalistycznego ośrodka. Jej mąż, Krzysztof Baranowski, jest bezradny. Przez obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, nie może jej odwiedzić.

Bogumiła Wander karierę w telewizji zaczęła w latach 60. w Łódzkim Ośrodku TVP. Szybko zauważono jej talent i zaproszono do stołecznej telewizji. Kilka lat po debiucie zapowiadała programy na żywo w TVP1 i TVP2. Po raz ostatni w Telewizji Polskiej w roli prowadzącej pojawiła się w 2002 roku.

Po latach w jednym z wywiadów powiedziała, że bardzo tęskni za występowaniem przed kamerami. Dodała, że odeszła na własne życzenie, mogła przecież jeszcze pracować:

Bardzo tęsknię za telewizją, oglądam bez przerwy, na okrągło, jak tylko mogę. To moje życie przecież, od młodych lat, przez wiele lat. Odeszłam na własne życzenie, może za szybko, tak mi się wydaje, bo mogłam przecież jeszcze dalej pracować.

Bogumiła Wander w ośrodku. Krzysztof Baranowski nie może jej odwiedzić

Od 2005 roku spikerka jest żoną Krzysztofa Baranowskiego. Zanim para stanęła na ślubnym kobiercu, połączył ich płomienny romans. Niestety gorące uczucie przerwała choroba prezenterki. Jak podaje Fakt, Bogumiła Wander od dwóch lat przebywa w specjalistycznym ośrodku w Konstancinie pod Warszawą. Choruje na Alzheimera.

Baranowski stara się opiekować żoną. Jeszcze niedawno regularnie ją odwiedzał, spędzał z nią mnóstwo czasu. Niestety teraz jest bezradny. Rozdzieliła ich pandemia koronawirusa. Przez obostrzenia związane z epidemią małżonkowie nie mogą się spotkać twarzą w twarz. Nie rozmawiają przez telefon.

Krzysztof nadal się troszczy o ukochaną. Jest w stałym kontakcie z lekarzami, którzy informują go o stanie zdrowia legendarnej spikerki:

Niestety nie mam takiej możliwości, ale rozmawiam z dyrektorem ośrodka i jestem na bieżąco informowany o stanie zdrowia Bogusi. Dostaję regularnie też jej zdjęcia. U żony wszystko w porządku – mówi w rozmowie z Faktem.

Krzysztof Baranowski w tym samym wywiadzie ujawnił, że odsprzedał dom w Konstancinie. Kupił małe mieszkanie, z którego jest bardzo zadowolony. Powiedział, że ma ładny widok z okna, nie musi się martwić ogrodem, ogrzewaniem i przede wszystkim wysokimi rachunkami.


Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski

Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski

Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski - Herbapol Esencja Natury

Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski - Herbapol Esencja Natury

Bogumiła Wander (w sukni Zuo Corp.) z mężem Krzysztofem Baranowskim, rozdanie nagród Plejady (fot. AKPA)

Bogumiła Wander (w sukni Zuo Corp.) z mężem Krzysztofem Baranowskim, rozdanie nagród Plejady (fot. AKPA)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×