Mąż Bogumiły Wander zataił przed nią smutną prawdę. Znają ją wszyscy poza legendą TVP

Bogumiła Wander

Bogumiła Wander

Bogumiła Wander niedawno straciła brata, Włodzimierza. Tabloidy podają, że nikt nie poinformował gwiazdy o jego śmierci.

Włodzimierz Wander był bratem legendarnej spikerki, Bogumiły. Na co dzień mieszkał w Chicago, dokąd przeprowadził się w latach 70. Był właścicielem Cardinal Club, lokalu, w którym występował z innymi artystami. Na jego zaproszenie pozytywnie odpowiedziało kilka znanych osób, wśród nich Czesław Niemen, Krzysztof Krawczyk czy Stan Borys.

Kilka dni temu media obiegły smutne informacje. Wander zmarł, o czym poinformowała jego córka, Dominika. Dodała post w social mediach, w którym pisze, że jej tata odszedł po długiej walce z chorobą:

Odszedł po drugiej chorobie, nasz tato Włodek Wander. Miał 81 lat. Nieprzeciętnie utalentowany muzyk, kompozytor, piosenkarz, artysta estradowy. Kierownik artystyczny grupy Niebiesko-Czarni, Polanie i słynnego w USA Wanderband. Muzyka była treścią jego życia. Miał nieprzeciętny i niepowtarzalny talent muzyczny… Był też bardzo towarzyski, z dużym poczuciem humoru, uwielbiał być wśród swoich licznych przyjaciół.

Bogumiła Wander nie wie o śmierci brata?

Siostra Włodzimierza, Bogumiła Wander, od dłuższego czasu przebywa w zamkniętym ośrodku w Konstancinie pod Warszawą, gdzie jest pod opieką lekarzy. Jak informował Fakt, legendarna spikerka choruje na Alzheimera. Jeszcze do niedawna regularnie odwiedzał ją mąż, Krzysztof Baranowski. Niestety przez obostrzenia związane z pandemią koronawirusa już dawno się nie widzieli.

Mąż Wander stara się jednak nadal troszczyć o ukochaną. Jest w stałym kontakcie z lekarzami, którzy informują go o stanie zdrowia gwiazdy telewizji.

Rozmawiam z dyrektorem ośrodka i jestem na bieżąco informowany o stanie zdrowia Bogusi. Dostaję regularnie też jej zdjęcia. U żony wszystko w porządku – mówi w rozmowie z Faktem.

Super Express podaje, że mężczyzna nie poinformował Wander o śmierci jej ukochanego brata. Małżonkowie nie utrzymują nawet kontaktu telefonicznego:

Nie mógł zatem poinformować ukochanej o śmierci jej brata Włodzimierza, który od lat mieszkał w Chicago — czytamy w tabloidzie.

Tabloid donosi, że gwiazdy telewizji zabraknie też na pogrzebie:

Uroczystości pogrzebowe Włodzimierza Wandera odbędą się w Schiller Part. Niestety, w ostatniej drodze nie będzie mogła towarzyszyć mu ukochana siostra Bogumiła.

Na ten moment rodzina nie ustosunkowała się do tych informacji.


Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski

Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski

Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski - Herbapol Esencja Natury

Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski - Herbapol Esencja Natury

Bogumiła Wander (w sukni Zuo Corp.) z mężem Krzysztofem Baranowskim, rozdanie nagród Plejady (fot. AKPA)

Bogumiła Wander (w sukni Zuo Corp.) z mężem Krzysztofem Baranowskim, rozdanie nagród Plejady (fot. AKPA)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×