51-letnia Bogna Sworowska obcięła swoje piękne długie włosy na krótko! W nowym looku wygląda o 20 lat młodziej!

Bogna Sworowska fryzura

Bogna Sworowska fryzura

Bogna Sworowska obcięła włosy na krótko

Bogna Sworowska już w wieku 16 lat zaczęła pozować do słynnych już zdjęć Lidii Popiel i Marka Czudowskiego. Ta sesja sprawiła, że piękna dziewczyna szybko nawiązała współpracę z domem mody Moda Polska, którego stała się jedną z rozpoznawalnych modelek. W 1983 roku zjawiskowo piękna modelka wyjechała jednak do Mediolanu, gdzie brała udział w licznych pokazach mody i sesjach zdjęciowych.

Warto również wspomnieć, że Bogna w 1987 roku wzięła udział w wyborach Miss Polonia, podczas finału konkursu zdobyła tytuły II Wicemiss oraz Miss Foto. Wówczas wygrała m.in. wycieczkę do Chicago, od której rozpoczął się spełniać amerykański sen Polki, która w USA zaczęła pracować na amerykańskich wybiegach oraz podpisała kontrakt z agencją modelek w Paryżu.

Bogna Sworowska już jako rozpoznawalna modelka w 1990 roku jako pierwsza i jedyna jak do tej pory Polka pojawiła się na okładce amerykańskiej edycji Playboya.

Międzynarodowa kariera Bogny trwała blisko 15 lat, zakończyła ją w 1998 roku. Mieszkała i pracowała we Włoszech, USA i Francji. Od 1999 roku piękna modelka przebywa w Polsce, gdzie bardzo często pokazuje się na  publicznych imprezach. Ostatnio 51-letnia gwiazda Mody Polskiej uświetniła swoją obecnością konferencję prasową projektu Jerzy Antkowiak Moda Polska.

Modelka pojawiła się w zaskakującej nowej odsłonie! Bogna Sworowska, znana ze swoich długich blond włosów, całkowicie zmieniła fryzurę. Znacząco skróciła włosy, odmładzając się nowym lookiem o 20 lat!

Zobaczcie jaki szał!

Gwiazdy na pokazie wiosennej kolekcji Tomaotomo: Natalia Siwiec, Paulina Sykut, Marta Wierzbicka, Ola Ciupa, Ramona Rey

11 mega tanich kosmetycznych hitów gwiazd do 11 złotych! Zobacz co stosują Anja Rubik, Joanna Przetakiewicz, Olivier Janiak, Edyta Górniak

Eleganckie gwiazdy na prezentacji luksusowych zegarków: Marcelina Zawadzka, Magda Frąckowiak, Anna Kalczyńska, Paulina Krupińska


Bogna Sworowska obcięła włosy na krótko

Bogna Sworowska obcięła włosy na krótko

Bogna Sworowska obcięła włosy na krótko

Bogna Sworowska obcięła włosy na krótko

Bogna Sworowska – prezentacja szwajcarskich zegarków

Bogna Sworowska – prezentacja szwajcarskich zegarków

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×