Gwiazda „Rancza” trafiła do szpitala! Niepokojące zdjęcie z maską tlenową spowodowało poruszenie wśród fanów

Ranczo

Ranczo

Gwiazdor Rancza trafił do szpitala. Zaniepokoił fanów zdjęciem. Jakie problemy zdrowotne dopadły Bogdana Kalusa?

Ranczo to jeden z bardziej lubianych seriali, który na antenie TVP1 emitowano przez kilka lat. Najpierw od 5 marca 2006 do 24 maja 2009, potem od 6 marca 2011 do 27 listopada 2016. Średnio przed telewizorami co tydzień zasiadło ponad 3 miliony widzów, co było fenomenem. Gdy wyświetlono ostatni odcinek, wiele osób przyjęło tę wiadomość z niemałym smutkiem i nie mogło się pogodzić, że nie zobaczy wójta, proboszcza i reszty bohaterów.

Produkcja wylansowała wiele gwiazd. Między innymi w pamięci widzów został Hadziuk, w którego wcielał się Bogdan Kalus. Aktor pojawił się także w  11. edycji programu Taniec z Gwiazdami. Mogliśmy podziwiać go, jak czarował publiczność w show Polsatu. Zachwycał urokiem osobistym i poczuciem humoru, niezmiennie wspierała go ukochana żona. Niestety wówczas pandemia dotknęła go osobiście – musiał poddać się kwarantannie, więc nie mógł dokończyć wyzwania.

Teraz Kalus zaniepokoił fanów zdjęciem ze szpitala. Co się dzieje?

Bogdan Kalus trafił do szpitala. W jakim jest stanie?

Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia gwiazdy Rancza, Bogdana Kalusa. 57-latek ujawnił w mediach społecznościowych, że od dwóch dni przebywa w warszawskiej klinice. Pokazał zdjęcie, na którym ma na twarzy maskę tlenową. Zdjęcie zaniepokoiło fanów aktora.

Kalus nie zdradził, co mu dolega i dlaczego znalazł się w placówce. W 2020 roku wyznał, że 18 lat wcześniej przeszedł zawał serca i że z tego powodu przed decyzją o wzięciu udziału w programie Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami musiał przejść specjalistyczne badania lekarskie. Podczas udziału w show u gwiazdy Rancza wykryto Covid-19, jednak nie jest jasne, czy pobyt w szpitalu ma z tym jakikolwiek związek. Klinika, którą oznaczył w swoim wpisie, zatrudnia wielu różnych specjalistów. Miejmy nadzieję, że stan zdrowia Bogdana Kalusa wkrótce się poprawi.

Pod wpisem serialowego Hadziuka nie brakuje słów wsparcia. Życzymy wszystkiego dobrego.


Bogdan Kalus w szpitalu
Taniec z Gwiazdami 11 - Bogdan Kalus i Lenka Klimentova nie zatańczą w show przez koronawirusa

Taniec z Gwiazdami 11 - Bogdan Kalus i Lenka Klimentova nie zatańczą w show przez koronawirusa

Bogdan Kalus z małżonką - Taniec z Gwiazdami 11

Bogdan Kalus z małżonką - Taniec z Gwiazdami 11

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×