Bob Saget nie żyje. Aktor „Pełnej chaty” został znaleziony martwy w pokoju hotelowym. Rodzina wyjaśnia, co się stało

Bob Saget nie żyje

Bob Saget nie żyje

Bob Saget nie żyje. Informację tę potwierdziło biuro szeryfa hrabstwa Orange. Aktor został znaleziony martwy w pokoju hotelowym. Zgon stwierdzono na miejscu. Rodzina wydała oświadczenie.

Bob Saget nie żyje. Ta smutna informacja obiegła dzisiaj zagraniczną prasę. Aktor był znany głównie z roli w kultowym serialu Pełna Chata. Tam wcielał się w postać Danny’ego. Na ekranie pojawiał się z zaczynającymi swoją karierę bliźniaczkami Olsen, które wcielały się w jego córki. Amerykański sitcom otworzył im wszystkim drzwi do kariery.

Aktora prowadził też program America’s Funniest Home Videos. Na kilka godzin przed śmiercią zakończył on show w ramach trasy koncertowej w Jacksonville na Florydzie. Zdążył opublikować ostatnie selfie w sieci i napisac o swoich wrażeniach. Zaledwie kilka godzin później do hotelu, w którym miał odpocząć, została wezwana policja.

Bob Saget nie żyje. Przyczyn śmierci aktora z serialu Pełna Chata

Aktor zmarł 9 stycznia. Po ostatnim ze swoich występów zatrzymał się w hotelu Ritz-Carlton w Orlando. Tam około godziny 16.00 do nieprzytomnego Boba na miejsce został wezwany patrol policji.

Służby zostały wezwane do hotelu Ritz-Carlton w Orlando, Grande Lakes do niereagującego mężczyzny w pokoju hotelowym. Mężczyzna został zidentyfikowany jako Robert Saget. Na miejscu stwierdzono zgon – brzmi oficjalny komunikat policji.

Oficjalne oświadczenie amerykańskim mediom przekazała także rodzina gwiazdora Pełnej Chaty. Są zdruzgotani tym, co się stało.

Jesteśmy zdruzgotani, przekazując informację, że nasz ukochany Bob dzisiaj odszedł. Był dla nas całym światem, chcemy Wam przekazać, że kochał swoich fanów, występować na żywo i śmiechem dawać ludziom odrobinę wytchnienia – brzmią słowa rodziny.

Policja nie podała jeszcze do wiadomości publicznej przyczyny zgonu. Wstępnie ustalono, że na miejscu nie znaleziono znamion przestępstwa i żadnych środków odurzających. Aktor miał 65 lat.

Kim był Bob Saget?

Bob Saget w roli komika debiutował już w wieku 17 lat. Później skierował swoje kroki do Hollywood, gdzie kluczowa w rozwoju jego dalszej kariery okazała się rola w serialu Pełna chata. W kultowym amerykańskim sitcomie opowiadającym losy nietypowej rodziny wcieliła się w postać Danny’ego Tannera. W 1989 zaczął prowadzić program rozrywkowy America’s Funniest Home Videos. Jego gospodarzem był przez kolejną dekadę. Był narratorem w serialu Jak poznałem waszą matkę, a fani mogą go pamiętać też z takich produkcji jak:Raising Dad, Surviving Suburbia.

W latach 1982-1997 związany był z Sherri Kramer. Od 2018 roku jego zoną była Kelly Rizzo. W żałobie pozostawił trzy córki: Aubrey, Larę Melanie i Jennifer Bell. 


305fikona
Bob Saget nie żyje

Bob Saget nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×