Szukaj

Blanka Lipińska poszalała z kolorem włosów. „Jak Storm z X-Menów”

Blanka Lipińska - nowy kolor wlosów

Blanka Lipińska - nowy kolor wlosów

Blanka Lipińska poszalała z kolorem włosów. Przemianą pochwaliła się na swoim Instagramie i porównała się do bohaterki popularnego komiksu. Jak wygląda?

Blanka Lipińska postanowiła odświeżyć nieco kolor włosów i udała się do fryzjera. Etapami metamorfozy podzieliła się na Instastory. Po zabiegach porównała się do bohaterki komiksu X-Men, Storm. Jak teraz wygląda?

Blanka Lipińska ma nowy kolor wsłosów

Blanka Lipińska maksymalnie wykorzystuje swoje przysłowiowe pięć minut. Wszędzie jej pełno. Trylogia 365 dni, którą napisała, w krótkim czasie stała się bestsellerem. Doczekała się też ekranizacji, a pierwszy film spotkał się z podobnie entuzjastycznym przyjęciem co książka, a bilety na seanse znikały w mgnieniu oka.

Powoli trwają przygotowania do wejścia na plan zdjęciowy kontynuacji filmu. Nie jest to jednak jedyny sukces, którym w ostatnim czasie może pochwalić się Blanka – dzięki temu, że produkcję można obejrzeć na Netflixie, zyskała jeszcze większą popularność. Dodatkowo wprowadziła się do nowego mieszkania, i od czasu do czasu chwali się w sieci, jak urządza poszczególne pomieszczenia.

Nie zapomina także, żeby dbać o wygląd. Jakiś czas temu pożaliła się na źle zrobiony makijaż permanentny, ale już udało jej się skorygować nieudany zabieg. Założyła także aparat ortodontyczny w pogoni za idealnym uśmiechem. Na jej Instagramie dużo jest też postów poświęconych związkowi z Baronem. Wygląda na to, że uczucie kwitnie, ale do ołtarza Blance nie jest śpieszno.

Dzisiaj pochwaliła się jesienną metamorfozą. Wizytę u fryzjera relacjonowała, a efektami pochwaliła się prosto z salonu. Lipińska postawiła na bardzo jasny, zimny odcień blondu. Jak sama oceniła, wygląda obecnie jak Storm z X-Menów.

Zajrzyjcie do galerii. Jak wam się podoba w nowym kolorze włosów?


Blanka Lipińska zmieniła kolor włosów

Blanka Lipińska zmieniła kolor włosów

Blanka Lipińska zmieniła kolor włosów

Blanka Lipińska zmieniła kolor włosów

Blanka Lipińska zmieniła kolor włosów

Blanka Lipińska zmieniła kolor włosów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×