Blanka Lipińska zmienia fryzurę co chwila. Właśnie pokazała nową. Ze starej została tylko grzywka

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska przeszła kolejną metamorfozę, o czym poinformowała na Instagramie. Wybrała się do jednego z łódzkich salonów, w którym odpowiednio zadbano o jej włosy. Jak wygląda?

Blanka Lipińska trzy lata temu wydała powieść 365 dni. Opowiada ona losy Laury Biel, która na swojej drodze spotkała przystojnego Massimo. Historia przedstawiona przez pisarkę spodobała się czytelnikom. Dowodem może być fakt, że książka w mgnieniu oka stała się bestsellerem.

W kolejnych miesiącach na rynku wydawniczym pojawiły się dwie kolejne części. Z kolei w 2020 roku światło dzienne ujrzała ekranizacja pierwszej z nich. Gdy trafiła na Netflixa spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i podbiła serca widzów na całym świecie.

Blanka Lipińska przeszła kolejną metamorfozę. Jak wygląda?

Lipińska od pewnego czasu utrzymuje się na fali popularności. Zgromadziła wokół siebie sporo fanów, z którymi stara się być w stałym kontakcie. Dlatego prowadzi konto na Instagramie, gdzie regularnie publikuje nowe treści. Poleca sprawdzone produkty, relacjonuje remont w nowym mieszkaniu, a także chwali się metamorfozami, jakie sobie funduje.

Niedawno Blanka Lipińska zrobiła sobie grzywkę, którą pochwaliła się podczas jednego z eventów. Gdy dobiegł on końca, w mediach społecznościowych zdradziła, że rzuciła fryzjerowi wyzwanie. Ten podjął rękawicę i nie bał się spełnić jej prośby:

Dzisiaj kiedy byłam robić kolor u Amadeo, mówię do niego: „A może byśmy grzywkę zrobili?”. A Amadeo stoi i patrzy na mnie i mówi: „Lubisz rzucać przede mną nowe wyzwania” – komentowała gwiazda na Instastory.

Okazuje się, że grzywka była dopiero początkiem zmian w wyglądzie pisarki. W środę wybrała się do jednego z łódzkich salonów, gdzie przeszła kolejną metamorfozę. Fryzjerka zmieniła nieco kolor włosów gwiazdy, doczepiła kilka pasm, a także nieco podcięła grzywkę. Blanka Lipińska nie ukrywała, że jest bardzo zadowolona z efektu:

Jestem taka szczęśliwa, że tu przyjechałam. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo – mówiła podczas wizyty.

Pisarka zafundowała sobie metamorfozę tuż przed wylotem do Paryża. W stolicy Francji weźmie udział w targach książki, w których trakcie będzie promować swoją powieść 365 dni.


Blanka Lipińska zmieniła fryzurę

Blanka Lipińska zmieniła fryzurę

Blanka Lipińska zmieniła fryzurę

Blanka Lipińska zmieniła fryzurę

Blanka Lipińska zmieniła fryzurę

Blanka Lipińska zmieniła fryzurę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×