Kiedy „365 dni 2”? Blanka Lipińska zdradziła datę premiery. Do tego czasu Morrone zdąży podbić Hollywood

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska podczas gali KSW 54 zdradziła plany co do drugiej części filmu 365 dni. Podała również datę premiery. Kiedy się ona odbędzie? 

Seria książek Blanki Lipińskiej 365 dni stała się wielkim hitem. Cykl stanowi połączenie romansu i powieści gangsterskiej. Główna bohaterka podczas urlopu zostaje uprowadzona przez sycylijską mafię. Porywaczem pięknej Laury okazuje się być szef mafii Massimo, który daje jej dokładnie 365 dni na to, by mogła go pokochać. Sensacyjna akcja cały czas przeplata się z wielkimi uniesieniami namiętności, a książka trzyma w napięciu do ostatniej strony. Bestseller szybko doczekał się filmowej adaptacji. Zaraz po niej padły pytania o kolejną część.

Blanka Lipińska zdradziła szczegóły dotyczące drugiej części 356 dni

Film podobnie jak książka stał się niezaprzeczalnym kinowym hitem. Na każdym seansie zbierały się tłumy widzów, a bilety momentalnie znikały z kinowych kas. W główne role wcielili się Anna Maria Sieklucka, oraz Michele Morrone, który rozkochał w sobie wszystkie fanki powieści Blanki Lipińskiej. Aktor, dzięki premierze produkcji na platformie Netflix, podbił serca również kobiet za granicą. Nic więc dziwnego, że w mgnieniu oka pojawiły się nowe propozycje.

Zdjęcia do drugiej części bestsellera, czyli książki Ten dzień powinny rozpocząć się jeszcze w tym roku. Jednak pandemia koronawirusa zdążyła pokrzyżować już wiele planów. Tym bardziej że zakładano w nich wyjazd za granicę, który obecnie jest dość ryzykowny. Jak donosi Super Express, Blanka Lipińska w czasie gali KSW 54 postanowiła zdradzić kilka szczegółów na temat kolejnej ekranizacji.

Kurz opadł. Opadł koronawirus i mamy nadzieje ze już nie wróci. W 2021 roku wchodzimy na plan, w 2022 roku premiera. Wiadomość do wszystkich krytyków, niestety, wracamy – powiedziała Lipińska.

Termin podany przez autorkę bestsellerów wydaje się być dość odległy. Padają nawet opinie o tym, że być może do tego czasu odtwórca roli Massima, zdąży już podbić Hollywood i może nie mieć czasu w swoim napiętym grafiku na kolejny projekt.


Blanka Lipińska z rodzicami - premiera filmu 365 dni

Blanka Lipińska z rodzicami - premiera filmu 365 dni

Anna Maria Sieklucka w filmie 365 dni. Fot. Instagram

Anna Maria Sieklucka w filmie 365 dni. Fot. Instagram

Michele Morrone - plan 365 dni

Michele Morrone - plan 365 dni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×