Szukaj

Wiemy, kto robi Blance Lipińskiej zdjęcia na Malediwach. Fani w końcu mają odpowiedź na nurtujące ich pytania

Blanka Lipińska - zdjęcia

Blanka Lipińska - zdjęcia

Blanka Lipińska w końcu zdradziła zaciekawionym fanom, kto robi jej zdjęcia podczas urlopu na Malediwach. Czy są usatysfakcjonowani odpowiedzią?

Blanka Lipińska wybrała się na wakacje na Malediwy. Nie żałuje swoim fanom zdjęć z tego rajskiego zakątka. Chwali się aktywnościami i bez skrępowania fotografuje się w bikini, chwaląc się idealnie ukształtowanym ciałem.

Jakiś czas temu dała prztyczka w nos Julii Wieniawie i uszczypliwie skomentowała jej zanzibarską aferę z rozgwiazdami. Przypomnijmy, że młoda aktorka w celu zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć wyławiała zwierzęta z wody i się z nimi fotografowała, co wywołało taką falę hejtu, że usunęła zdjęcia z profilu. Lipińska podczas nurkowania nawiązała do sytuacji i wyraziła swoje zdanie:

Wychodzę z założenia, że człowiek jest kompletnym intruzem w oceanie, w morzu i w ogóle w świecie zwierząt podwodnych. Nie należy ich dotykać, wyciągać z wody, tym bardziej, jak niektórzy wyciągają rozgwiazdy, żeby zrobić im zdjęcie. Przemilczę to. To nie jest nasz świat – powiedziała w relacji.

Zdjęć pisarka publikuje sporo, więc fani dociekają także, kto jej robi fotografie. Odpowiedziała.

Kto fotografuje Blankę Lipińską na Malediwach?

Jeszcze kilka miesięcy temu w podróżach towarzyszył Blance Baron. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu i się rozstali. Na zdjęciach z Malediwów pozuje sama, a jeden z fanów zainteresował się tym, z kim tam się wybrała.

Sama Pani pojechała na wakacje?

Pytanie mocno zirytowało Lipińską, która odpowiedziała na bezpośrednie pytanie, a screen opublikowała.

A co Cię to obchodzi? Co za różnica z kim tu jestem? Chyba obserwujesz mój Instagram dla mnie, a nie dla sensacji? Ale jeśli się mylę, to jest taki magiczny guzik „przestań obserwować”. POLECAM. Kochani pokazuje Wam tyle mojego życia, ile ja chce, a nie tyle ile oczekujecie. Uszanujcie to.

W końcu jednak zdradziła, kto ją fotografuje podczas urlopu, co także było zagadką. Czy jednak jej odpowiedź zaspokoi ciekawość fanów?

O kurde, jakie ładne światło! Powinnam sobie tutaj fotę zrobić. A propos robienia zdjęć, jest tutaj bardzo dużo obsługi i oni bardzo lubią robić zdjęcia. Są do tego zresztą przyzwyczajeni – powiedziała podczas ostaniej relacji.

Zaskoczeni?


Blanka Lipińska - kto jej robi zdjęcia?

Blanka Lipińska - kto jej robi zdjęcia?

Blanka Lipińska - kto jej robi zdjęcia?

Blanka Lipińska - kto jej robi zdjęcia?

Blanka Lipińska - kto jej robi zdjęcia?

Blanka Lipińska - kto jej robi zdjęcia?

Dodaj komentarz

  • Madzia pisze:

    Czyli jednak sama i znowu jak w Egipcie pojechała na chłopy. Niech się bawi. To za jej pieniądze. Ale samotność wyraźnie doskwiera.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×