Blanka Lipińska wykańcza nowy apartament. Wpadła na szalony pomysł. Potrzebny był dźwig

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska kupiła apartament. Wnętrza nie do końca spodobały się jej obserwatorom. Gwiazda wpadła na jeszcze jeden szalony pomysł. Do jego realizacji potrzebny był dźwig.

Blanka Lipińska jest autorką bestsellerowej powieści pt. 365 dni. Erotyk zapewnił pisarce stabilne miejsce w show-biznesie. Aby nie stracić swojej pozycji, wydała jeszcze dwie kolejne części książki. Serię powieści postanowiła także zekranizować. Produkcja cieszy ogromną popularnością, ale niestety głównie w negatywnym tego słowa znaczeniu. Blani zarzucono, że wspiera uprzedmiotawianie kobiet oraz promuje kulturę gwałtu. Zamieszanie wokół filmu wpłynęło na ogromny sukces finansowy.

36-latka nie zwalnia. Obecnie jest w trakcie prac nad kolejną opowieścią erotyczną. Tym razem historia opowiadać ma o relacji muzyka z pisarką. Nie trudno było się domyślić, że chodzi o jej związek z Baronem, który obecnie rozpływa się u boku Sandry Kubickiej:

Chce wejść w przyszłym roku na plan zupełnie nowego projektu. To też będzie film. Roboczy tytuł nosi One i będzie to erotyk opowiadający o pisarce i gitarzyście rockowym. Wszystkie moje historie napisało życie. Był mafiozo, to teraz może być gitarzysta – opowiedziała w rozmowie z Pudelkiem.

Blanka Lipińska o swoim nowym apartamencie

Lipińska zarobione pieniądze wydaje na wakacje. Mimo że większość czasu spędza poza granicami kraju, zabezpiecza swoją przyszłość. Zainwestowała w ogromny apartament, który obecnie jest wykańczany przez jej projektantkę wnętrz. W pomieszczeniach będą dominować ciemne kolory:

Będzie mrok. Czarno, mrok. Myślę, że nie widziałam jeszcze takiego mieszkania u żadnej gwiazdy, aż tak czarnego. Ale ja tak lubię. Lubię, jak jest ciemno. To jest, co powiedziałam – jeden lubi ciastko z kremem, drugi – jak mu nogi śmierdzą – zdradziła w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Internautom nie do końca spodobały się wizualizacje wnętrz nieruchomości. Gwiazda nie przejęła się tym i postanowiła dolać oliwy do ognia:

Powiem Wam jeszcze jedną ciekawą rzecz, która już w ogóle może niektórych dobić. Ludzie zwykle w domu chcą mieć duże okna, jak najwięcej światła, a ja kazałam w moim jedno okno zabudować, bo było mi za jasno. Generalnie to zabudowałabym połowę tych okien, ale Ola się nie zgodziła. No dom bez okien, bunkier, no ale nie ma takiego niestety, trudno – prawiła na Instagramie.

Blanka Lipińska musiała wynająć dźwig

Dziś gwiazda udostępniła relację swojej projektantki, która nagrała przebieg prac nad jej nowym gniazdkiem. Tym razem, aby spełnić wymagania i wizję pisarki, trzeba było wynająć dźwig:

U nas na budowie znów dźwig. Tym razem wrzucamy na taras pergolę – podpisała architektka.

Okazuję się, że Blanka będzie miała na dachu ogród zimowy. Podoba Wam się taki pomysł?


IMG-9966IMG-9967
Blanka Lipińska - salon

Blanka Lipińska - salon

Komentarze

 • Gość pisze:

  Gamonie czytają jej chłam a ona kasę zarabia.

 • Odpowiedznachamoweblanki1 pisze:

  Nie chodzi o film, o kicz którym jest. Każdy ma prawo coś takiego napisać a drugi oglądać. Choć to świadczy i o poziomie jednego i drugiego. Niskie loty. Ale co może powstać od osoby do której mimo, że bardzo chciałbym się przekonać, gdy tak się prostacki wyslawia.Nie chodzi o przekl8nanie ale chociażby to co tu zacytowano. Ludzie w okresie 6 lat schamieli, wyszedł prymityw,, bo wolno,,.Twn naturalizm te,, knajackie,, wypowiedzi min jej to tragedia. Co wy przekażcie swoim dzieciom.? Będą takimi małymi prymityw kami w stylu tatusia i mamusi i dziadków z wiochy ewentualnie podmiejskich klimatów,, grill i pies na łańcuchu i bmw,, To są Polacy. Dla ludzi którzy byli wychowanie przez rodzinę z odpowiednim pochodzeniem, zachowaniem, kulturą to życie wśród chamow plujacych po ulicach, bez masek, brudasow, smierdzacych taksówkarzy, brudu, to jest nie do zniesienia. I takie prymitywne, prostackie wypowiedzi o,, ciastku i stopach,, Pani wielkiej Blanki. Obrzydliwy prymityw.

 • Ala pisze:

  Śliczne mieszkanie. Mi się podoba. Gustownie urządzone ze smakiem i prostota. Tak jak lubię. Sama mam czarne miesz ale złamane drewnem… I nie mam takich zasobów finansowych. Ale super wygląda

 • Gość Szpilcia pisze:

  Szkoda mi Blanki.. Kochała Barona za bardzo. Postąpił z nią okropnie. .. Myslę, że ten mrok… Jest tego dowodem….. A teraz się obnosi z miłością. .. Z modelką.. Życzę Blance, żeby u niej zaświeciło SŁONCE… I 3MAM KCIUKI …

 • Gość pisze:

  obrzydliwy grobowiec…

  • Gość Szpilcia pisze:

   To przekaż. Ale mało kto rozumie.. Jest mi jej szkoda. Wszyscy ja krytykują a dużo osób i oglądało film i młode kobiety czytały książki.. Każdy może usiąść i napisać ale nie każdemu się chce.. Życzę jej MIŁOŚCI „❤️❤️

 • Gość pisze:

  Czyli ona lubi jak jej nogi śmierdzą… No cóż…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×