Szukaj

Blanka wspomina współpracę z Natalią Siwiec. Potem modelka odrzuciła ofertę. Mogła ją nieźle ośmieszyć

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska wspomina w social mediach wspólną sesję z Natalią Siwiec. Gwiazdy spotkały się razem na jednej z sesji zdjęciowych. Później modelka odrzuciła jedną z propozycji pisarki. Na co się nie zgodziła?

Blanka Lipińska ma za sobą bardzo intensywny rok. Gwiazda cały czas pracuje na pełnych obrotach, a w jej życiu prywatnym również sporo się dzieje. Przez kilka ostatnich miesięcy fani bacznie obserwowali rozwój jej związku z Baronem. Informacja o tym, że się spotykają zelektryzowała sieć. Ich pierwsze wspólne zdjęcie było szeroko komentowane w mediach. Pisarka i muzyk chętnie dzielili się wspólnymi zdjęciami i opowiadali o łączącym ich uczuciu. Niestety ich miłość nie przetrwała próby czasu. Rozstali się po ośmiu miesiącach.

Blanka postanowiła uleczyć swoje złamane serce wyjazdem do Egiptu. To ona zdecydowała się poinformować media o rozstaniu, wydając oficjalne oświadczenie. Ostatnio autorka bestselleru 365 dni potwierdziła, że z byłym ukochanym nadal się przyjaźnią i łączą ich ciepłe relacje. Cały czas wypowiadają się o sobie w bardzo miły sposób. Blanka stanęła także w obronie Barona, gdy Ewa Minge zarzuciła mu, że wiąże się z kobietami jedynie dla korzyści marketingowych.

Nie pozwolę nigdy na to, aby obrażać moich przyjaciół i moją rodzinę – napisała Lipińska.

Lipińska pomimo ciężkiego momentu w życiu, jakim jest zakończenie związku, cały czas jest aktywna w social mediach. Jest z fanami w stałym kontakcie.

Blanka Lipińska pokazała kulisy sesji zdjęciowej z Natalią Siwiec

Blanka jest aktywną użytkowniczką social mediów i na bieżąco zdaje swoim obserwatorom relację z tego, co u niej słychać. Kiedy była na krótkim urlopie, razem z nią mogliśmy podziwiać przepiękne egzotyczne krajobrazy. Pisarka tuż przed wyjazdem przeprowadziła się do nowego mieszkania, które urządziła zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Zdjęcia z nowych czterech kątów chętnie pokazuje w sieci.

Dzisiaj na jej Instastory znalazło się wspomnienie z sesji zdjęciowej dla projektantki gwiazd – Patrycji Kujawy. Za kulisami miała okazję poznać bliżej Natalię Siwiec. Gwiazdy pozowały do zdjęć w niemal identycznych kreacjach i podobnie ułożonych włosach.

Obie gwiazdy szybko złapały kontakt. Autorka bestselleru niedługo później złożyła Natalii nieoczekiwaną propozycję. Chciała obsadzić ją w roli stewardessy, która uprawia seks oralny z Massimo. Modelka nie zgodziła się jednak przyjąć tej roli. O wszystkim opowiedziała nam jakiś czas temu Klaudia El Dursi.

Taka propozycja padła. To była najśmielsza scena z całego filmu i nie odważyłam się. Nie podołałabym temu. Przede wszystkim powstrzymał mnie fakt, że jestem mamą. Nie wyobrażam sobie, żeby moi synowie oglądali mnie w scenie, gdzie obciągam w samolocie mężczyźnie. Bo to właśnie o tą bardzo ważną scenę chodziło – wyznała Klaudia.

Potem Blanka tak tłumaczyła rezygnację Natalii:

Ani Natalia, ani Klaudia nie miały czasu. To 12 godzin, cały dzień zdjęciowy, a one mają bardzo napięte grafiki. Prawda jest taka, że wszyscy zobaczą 7 lutego, kto zagrał stewardessę. Będą mogli powiedzieć, że albo tak sobie wyobrażali tę scenę, albo, że się mylili. Wpadłam na pomysł, aby zagrać stewardessę. Myślałam, że jestem jedyną osobą, która jest w stanie obronić tę scenę. Okazało się, że jednak nie, bo aktorka udźwignęła tę scenę bardzo dobrze – powiedziała w rozmowie z reporterka Jastrząb Post Blanka.

Ostatecznie zamiast Natalii zobaczyliśmy inną modelkę – Ewelinę Plizgę. Nie wpłynęło to jednak negatywnie na relację Lipińskiej z Siwiec. Sądząc po wspominkowych snapach, ich relacja ma się wciąż tak samo dobrze.


Natalia Siwiec i Blanka Lipińska

Natalia Siwiec i Blanka Lipińska

Blanka Lipińska, Natalia Siwiec i Michele Morrone - VIVA! Photo Awards 2019

Blanka Lipińska, Natalia Siwiec i Michele Morrone - VIVA! Photo Awards 2019

Blanka Lipińska na zakupach

Blanka Lipińska na zakupach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×