Blanka weszła w związek z Baronem tylko z uwagi na to, że dostała kosza od innej gwiazdy? Wskazała konkretne nazwisko: „To jest twoja wina”

Blanka Lipińska, Baron

Blanka Lipińska, Baron

Blanka Lipińska jakiś czas temu przeżyła rozstanie z Baronem. Teraz wskazała, dlaczego w ogóle była z nim w związku. Jak się okazuje, gdyby nie chłodne zachowanie innej gwiazdy, ta relacja nie miałaby racji bytu. Przy okazji opowiedziała też o swoim nowym partnerze.

Blanka Lipińska w 2020 roku tworzyła związek z muzykiem AfromentalBaronem. Niestety relacja rozpadła się szybciej niż zakładali fani. Stało się tak mimo tego, że pozornie stanowili dobrany duet, który spędzał ze sobą każdą wolną chwilę. Autorka poczytnych powieści erotycznych potwierdziła informację o rozstaniu w wiadomości wysłanej jednemu z magazynów.

Tak, kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem. To dla mnie bardzo trudny czas, który na moje szczęście spędzam z bliskimi osobami w pięknym miejscu. Wielka prośba do mediów i fanów, nie róbcie z tego sensacji, dostatecznie dużo jest we mnie bólu, który staram się ukryć. Związek dwóch osób publicznych siłą rzeczy był medialny, mam nadzieję, że rozstanie takie nie będzie. Lubię się dzielić z ludźmi pozytywną energią, natomiast cierpienie chcę przeżywać tylko w otoczeniu przyjaciół – napisała do Gali.

Później pisarka pochwaliła się tym, że stworzyła scenariusz do filmu, opartego na historii tego związku.

Chce wejść w przyszłym roku na plan zupełnie nowego projektu. To też będzie film. Roboczy tytuł nosi One i będzie to erotyk opowiadający o pisarce i gitarzyście rockowym. Wszystkie moje historie napisało życie. Był mafiozo, to teraz może być gitarzysta – zdradziła w rozmowie z Pudelkiem.

Przy jeszcze innej okazji wyznała, że to ona go zostawiła.

Blanka Lipińska znów opowiedziała o związku z Baronem

Ostatnio autorka 365 dni pojawiła się w podcaście Piotra Kędzierskiego Kuby Wojewódzkiego. Jak zwykle nie zabrakło kontrowersyjnych pytań. Kuba w pewnym momencie zapytał, kto jej zdaniem jest lepszym kochankiem – on czy Kędzierski. Wtedy Blanka wypaliła, że swego czasu spotkała się z Piotrem.

Pamiętaj, że ja jestem erotomanem-gawędziarzem. To się nijak ma do praktyk i możliwości głębokie analizy tego na jakiejś podstawie poza wyłącznie własnym życiem i doświadczeniem, którymi jednak nie chciałabym się tu dzielić, ale jak sobie tak na was patrzę i ty dobrze wiesz, bo znasz odpowiedź na to pytanie, że ja od prawie 20 lat jestem w ciebie wpatrzona jak w obraz, więc tutaj wybieram absolutnie Jakuba, zwłaszcza że swego czasu Piotr Kędzierski spotkał się ze mną… – zaczęła.

Miało to miejsce w studiu Dzień Dobry TVNPo wizycie tam urządzili sobie długą pogawędkę. Rozmawiało się im tak dobrze, że wymienili się numerami telefonów.

To był styczeń roku 2020 (…). Piotr tak stoi ze mną, rozmawia i z chwili na chwilę coraz bardziej mi się podoba. Ja jeszcze raz powtórzę, ja jestem singielką wtedy. W każdym razie ja czekam, aż on wykona jakiś ruch (…). I w tym momencie on, jakby wyczytał mi w myślach, mówi: 'Słuchaj, może dasz mi swój numer?' Myślę sobie: ‘tak’, no i daję temu Kędzierskiemu, a on mówi: ‘Zadzwonię’ – wytłumaczyła.

Kędzierski jednak albo zapomniał o swojej deklaracji, albo stracił zainteresowanie Lipińską, przez co ta zaczęła spotykać się z Baronem.

Mija dzień, drugi, trzeci, mija tydzień. Mija kolejne dwa tygodnie, więc ja umawiam się z Baronem, a wiesz, co robi Kędzierski? Pisze do mnie o 2:00 w nocy, w dzień premiery mojego filmu: ‘Sorry, że nie dotarłem' – dodała.

Wojewódzki, gdy usłyszał to wyznanie, dopytał, czy więc to jego koledze Blanka zawdzięcza związek z muzykiem Afromental.

Tak, to jest twoja (Piotra – przyp. red.) wina – bez ogródek odpowiedziała jego rozmówczyni.

Myślicie, że Blanka i Piotr rzeczywiście by do siebie pasowali?

Kim jest nowy partner Blanki Lipińskiej?

Pisarka opowiedziała też o swoim nowym związku, który – jak się okazuje – trzymała w tajemnicy. Swojego partnera, Pawła Baryłę, poznała na planie 365 dni

Trzymałam go w tajemnicy. Paparazzi zrobili nam zdjęcia. To jest scenograf. Paweł nie jest osobą zamożną. Jestem bardzo wdzięczna za to, że mój facet to normalny facet. On wtedy pracował u nas jako rekwizytor – wytłumaczyła.

Blanka nie zdecydowała się jeszcze pochwalić ukochanym w social mediach.


Blanka Lipińska, Piotr Kędzierski, Kuba Wojewódzki

Blanka Lipińska, Piotr Kędzierski, Kuba Wojewódzki

Blanka Lipińska - pokaz Łukasza Jemioła

Blanka Lipińska - pokaz Łukasza Jemioła

Kuba Wojewódzki, Małgorzata Rozenek, Piotr Kędzierski | fot. Instagram.com/onet_pl

Kuba Wojewódzki, Małgorzata Rozenek, Piotr Kędzierski | fot. Instagram.com/onet_pl

Komentarze

 • Melon pisze:

  Jej nikt nie chce, bo wie co to za ziołko i czym sje zajmowała w zatoce sztuki. Kto by chciał się z kimś takim spotykać. A do tego jej męska uroda to już całkiem, nie wypali.

  • Co? pisze:

   Oj zazdrosne zapewne niedowartościowane kobiety . Blanka świetna babka ,z dystansem do siebie, no i zawsze obok przystojny mężczyzna

 • Gość pisze:

  Glupia babs

 • Gośćcoool pisze:

  Niby kobieta wygląda na atrakcyjną bo ładna jest. Ale niestety w sferze uczuciowej totalnie infantylna. Na złość jednemu idzie do łóżka z innym i robi to medialnie. Pisze scenariusz do filmu o swoim intymnym życiu, co kochankowi chyba nie pójdzie w smak? Jakaś nimfomanka i ekshibicjonistka sztuczna lalka, jednym słowem kiepska na poważne relacje

 • Gość pisze:

  Nie jest osobą zamożną? Co to w ogóle za tekst? Chłopu pewnie się miło zrobiło…

 • Gość pisze:

  Ta ,jasne !!!A co ma innego powiedzieć skoro z perspektywy czasu wyszło że jednak Baron też jej nie chciał!

 • Gość pisze:

  super para

 • Tuwim pisze:

  spotkali się….miejscowa idiotka z tutejszym kretynem…..

  • Gość pisze:

   Dokładnie tak. Brawo…puznos repliki się spodziewał nie dam ci psztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies cię je…. bo to mealians byłby dla psa. Bośnia moduluje głos…masz bardzo męski.

 • Gość pisze:

  Zdrowia klienci nie czytają umów jak inni nie chcą miec dzieci i pieluch to po się męczą a jak inni chcą mieć od przedszkola to na ch..j czekają przynieść mi piwo gwiazda pracujesz to kup se sam ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×