Blanka Lipińska testuje cierpliwość Barona? Wywinęła mu niezły numer, gdy smacznie spał

Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska na Instastory pochwaliła się służbowym wyjazdem do Sopotu. Przy okazji zdradziła, co zrobiła swojemu ukochanemu, gdy spał. Baron będzie zadowolony?

Blanka Lipińska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich pisarek. Odkąd wydała serię książek 365 dni, a potem potwierdziła związek z Baronem, kolorowa prasa i paparazzi śledzą każdy jej krok.

Wiadomo, że para rozpieszcza się jak tylko może. Lipińska serwuje ukochanemu potrawy, które nie tylko ładnie wyglądają, ale przede wszystkim świetnie smakują. Baron, chcąc się odwdzięczyć, wręcza Blance prezenty. Obsypuje ją kwiatami, niedawno kupił jej wzmacniacz za około 2 tysiące złotych.

Blanka Lipińska w kurtce Barona. Jak wyglądała?

Zakochani spędzają ze sobą sporo czasu. Sądząc po najnowszej relacji Blanki Lipińskiej na Instagramie, czeka ich chwilowa rozłąka. Pisarka wybrała się do Sopotu w sprawach służbowych, o czym poinformowała swoich fanów w środowy poranek.

Gdy opowiedziała o planach na najbliższe dni, otrzymała mnóstwo pytań o stylizację. Internautki chciały się dowiedzieć, gdzie kupiła skórzaną kurtkę. By zaspokoić ich ciekawość, Lipińska odpowiedziała, że… pożyczyła ją z szafy Barona:

Otóż kurtka została skradziona z szafy z Aleksandra Milwiw-Barona, kiedy spał. Więc nie mam pojęcia skąd jest kurtka, bo nie należy do mnie więc pytania odnośnie kurtki kierujcie do Alka.

Blanka Lipińska pożyczyła kurtkę od Barona

Blanka Lipińska pożyczyła skórzaną kurtkę od Barona. Jak w niej wygląda?

Gwiazda skórzaną kurtkę połączyła z dużymi, przeciwsłonecznymi okularami, złotą biżuterią i bluzą typu oversize. Myślicie, że Baron będzie zadowolony, gdy zorientuje się, że Blanka grzebała mu w szafie?

Zobacz także: Blanka Lipińska wyciągnęła z archiwum prawdziwą bombę z Baronem. Wtedy jeszcze nie wiedzieli, że będą parą


Blanka Lipińska w kurtce Barona

Blanka Lipińska w kurtce Barona

Blanka Lipińska w kurtce Barona

Blanka Lipińska w kurtce Barona

Blanka Lipińska pożyczyła kurtkę od Barona

Blanka Lipińska pożyczyła kurtkę od Barona

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×