Szukaj

Blanka Lipińska chwali się mikro bikini: „Majtki nie pozostawiają nic dla wyobraźni”. Zaprojektował je Michele Morrone

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska pochwaliła się kolejnym zdjęciem z wakacji. Tym razem uwagę przyciąga jej strój kąpielowy, który zaprojektował Michele Morrone. Jak wygląda?

Blanka Lipińska wybrała się na słoneczne Malediwy, gdzie ładuje akumulatory przed kolejnymi projektami. Nie szczędzi fanom relacji z podróży. Co jakiś czas dzieli się kolejnymi zdjęciami pochodzącymi wprost z rajskiego miejsca.

Kto jest jej fotografem? Jak zdradziła niedawno gwiazda, w tej kwestii może liczyć na pomoc obsługi:

A propos robienia zdjęć, jest tutaj bardzo dużo obsługi i oni bardzo lubią robić zdjęcia. Są do tego zresztą przyzwyczajeni – powiedziała podczas ostaniej relacji.

Zobacz: Wiemy, kto robi Blance Lipińskiej zdjęcia na Malediwach. Fani w końcu mają odpowiedź na nurtujące ich pytania

Blanka Lipińska w mikroskopijnym bikini. Zaprojektował je Michele Morrone

W niedzielne popołudnie Lipińska podzieliła się kolejnym zdjęciem. Tym razem pozuje w basenie, który jest otoczony palmami. Gwiazda ma na sobie przepiękne bikini, a także duże okulary przeciwsłoneczne. Trzyma w ręku drinka, na jej twarzy gości szeroki uśmiech. W opisie wyznała, że bardzo lubi swoje życie:

Co mogę powiedzieć, lubię swoje życie.

Internauci są zachwyceni zdjęciem, czego nie ukrywają w komentarzach:

  • Coś w tym zdjęciu jest, co przyciąga wzrok. Nie wiem, czy to woda, drink, czy palmy… No, ale coś jest.
  • Pięknie.
  • Więcej tego spamu poprosimy.

Pisarka ma na sobie mikro bikini, które świetnie współgra z jej opalenizną. To projekt marki Aurumroma, którą stworzył Michele Morrone, aktor znany z roli Massimo w filmie 365 dni. Blanka Lipińska jest zachwycona strojem kąpielowym, o czym poinformowała na Instastory:

Przyznam szczerze, że czuć jego rękę w tym projekcie, bo no majtki naprawdę nie pozostawiają wiele wyobraźni. To jest chyba jedyny strój, który mam oryginalnie ze stringami, ale można go sobie regulować. […] Ten projekt to naprawdę dobra robota i wysoka jakość.

Warto wspomnieć, że nie jest to pierwszy raz, gdy autorka 365 dni podczas wakacji pokazała się bikini tej marki. Wcześniej miała na sobie inny model, o czym piszemy tutaj.


Blanka Lipińska na wakacjach

Blanka Lipińska na wakacjach

Blanka Lipińska na wakacjach

Blanka Lipińska na wakacjach

Blanka Lipińska na wakacjach

Blanka Lipińska na wakacjach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×