Blanka Lipińska utknęła na lotnisku w Turcji. To nie koniec koszmaru, który przeżyła w czasie urlopu. „Wszyscy generalnie mają to w d**ie”

Zdjęcie (1) Blanka Lipińska utknęła na lotnisku w Turcji. To nie koniec koszmaru, który przeżyła w czasie urlopu. „Wszyscy generalnie mają to w d**ie”

[1/8] Blanka Lipińska utknęła na lotnisku w Turcji

Zdjęcie (2) Blanka Lipińska utknęła na lotnisku w Turcji. To nie koniec koszmaru, który przeżyła w czasie urlopu. „Wszyscy generalnie mają to w d**ie”

[2/8] Blanka Lipińska utknęła na lotnisku w Turcji

Zdjęcie (3) Blanka Lipińska utknęła na lotnisku w Turcji. To nie koniec koszmaru, który przeżyła w czasie urlopu. „Wszyscy generalnie mają to w d**ie”

[3/8] Blanka Lipińska spędzi Wielkanoc w Barcelonie

Zdjęcie (4) Blanka Lipińska utknęła na lotnisku w Turcji. To nie koniec koszmaru, który przeżyła w czasie urlopu. „Wszyscy generalnie mają to w d**ie”

[4/8] Blanka Lipińska w nowej fryzurze | fot. Instagram.com/blanka_lipinska

Zdjęcie (5) Blanka Lipińska utknęła na lotnisku w Turcji. To nie koniec koszmaru, który przeżyła w czasie urlopu. „Wszyscy generalnie mają to w d**ie”

[5/8]

Zdjęcie (6) Blanka Lipińska utknęła na lotnisku w Turcji. To nie koniec koszmaru, który przeżyła w czasie urlopu. „Wszyscy generalnie mają to w d**ie”

[6/8] Blanka Lipińska w Meksyku

Zdjęcie (7) Blanka Lipińska utknęła na lotnisku w Turcji. To nie koniec koszmaru, który przeżyła w czasie urlopu. „Wszyscy generalnie mają to w d**ie”

[7/8] Blanka Lipińska w Meksyku

Zdjęcie (8) Blanka Lipińska utknęła na lotnisku w Turcji. To nie koniec koszmaru, który przeżyła w czasie urlopu. „Wszyscy generalnie mają to w d**ie”

[8/8] Blanka Lipińska w Meksyku

Komentarze

 • Gośćkulfon pisze:

  Zapomniała jak wygląda proza życia,powinna utknąć na dłużej

 • Gość pisze:

  Oglądałam jej relację i nie zauważyłam, żeby pobyt nazwała koszmarem. Raczej zachwalała, a hotel nazwała po prostu średnim. Ludzie ją pytali, więc odpowiadała, a potem inni mają pretensje, że o tym opowiada, WTF

 • Caro pisze:

  Nie wiem co to za „gwiazda”.Ale wiem że w dupie się poprzewracało. Sieć ty gwiazdo w domu i się nie ośmieszaj.

 • Gość pisze:

  G… Nas to obchodzi

 • Gość pisze:

  Zdrowia fajna sypialnia fiolet lepszy ha ha list od fanki 25lecie jak inni źona i mąź do gotowania i kasy noo nie ha ha miała być Dua a została Lipa ale grunt ze w tvp mają na pomaranczowe rozowe niebieskie itd koszulki metro reuters i to tyle

 • Gość pisze:

  A to pech!

×