Szukaj

Blanka Lipińska gotuje dla Barona, ale ona też jest traktowana jak królowa! Każda kobieta jej pozazdrości

Blanka Lipińska zakochała się jak nastolatka. Co jakiś czas publikuje informacje, jak rozpieszcza Barona, a to ciastem, a to innym smakołykiem. Ale i dla niej ktoś gotuje. Ciekawi? Zobaczcie, któż to jest taki szarmancki.
Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk polskiego show biznesu. Odkąd opublikowała hitową trylogię 365 dni, a następnie wzięła udział w procesie powstawania filmu na motywach pierwszej części, nie znika z pierwszych stron kolorowych gazet i portali tematycznych. Od czasu, kiedy też ogłosiła, że jest w związku z Baronem, jej życie stało się jeszcze bardziej interesującym dla fanów i tabloidów.

Oprócz tego jest też prowadząca coraz bardziej popularnego programu Polsatu, Tylko Jeden. Już w najbliższy piątek (27.03) zobaczycie nowy odcinek, a tam? Oj, będzie się działo.

Kto gotuje dla Blanki Lipińskiej?

Charyzma i doświadczenie Blanki w temacie MMA i KSW – przypomnijmy, że zajmowała się w przeszłości ring girls – zaowocowały tym, że to ona została prowadzącą nowy program Polsatu Tylko Jeden. Razem z Maciejem Kawulskim otaczają opieką 10 skoszarowanych zawodników, z których ostatecznie tylko jeden będzie zwycięzcą.

Już od pierwszego odcinka wiadomo, że to ona tam rządzi. Panowie chodzą jak w zegarku podporządkowując się nie tylko nakazom trenerów, ale także prośbom Lipińskiej. Ona za to odwdzięcza się empatią i każdy z nich znajdzie w niej wsparcie i zrozumienie.

Blanka Lipińska - Tylko Jeden

Blanka Lipińska – Tylko Jeden

Jak wiadomo, Blanka Lipińska nie jest też nowicjuszem, jeśli chodzi o gotowanie. Prowadziłą nawet bloga na ten temat, a obecnie rozpieszcza przysmakami swojego nowego chłopaka, Barona. Ostatnio zafundowała mu bezglutenową szarlotkę w kształcie serca. Nie brakuje też romantycznych kolacji we dwoje przy świecach.

Tym razem jednak, to jej kubki smakowe mają zostać zadowolone. Zadaniem zawodników w najnowszym odcinku, będzie przygotowanie dania, które zadowoli prowadząca. Potrawa musi powstać w 60 minut, a podczas wyzwania Blanka da im wsparcie. Na koniec jednak oceni ich wysiłki. Zapowiada się ciekawie.

Kiedy będzie można obejrzeć program? Już w najbliższy piątek o godzinie 22.05 zobaczycie, kto najlepiej ugotuje dla Blanki Lipińskiej. Zapowiedź tego, co się wydarzy publikujemy poniżej.

Tylko Jeden – o czym jest program?

Od 6 marca na antenie Polsatu możemy oglądać nowe reality-show, które prowadzi właśnie Blanka Lipińska. O zwycięstwo, sławę i kontrakt profesjonalnego zawodnika MMA walczy grupa obiecujących zawodników. Dwaj najlepsi dojdą do walki finałowej, która odbędzie się podczas oficjalnej gali Konfrontacji Sztuk Walki. Kontrakt z KSW o wartości 200 tysięcy złotych zgarnie Tylko Jeden.


Blanka Lipińska - Tylko Jeden

Blanka Lipińska - Tylko Jeden

Blanka Lipińska - Tylko Jeden

Blanka Lipińska - Tylko Jeden

Blanka Lipińska i Maciej Kawulski - wiosenna ramówka Polsatu 2020

Blanka Lipińska i Maciej Kawulski - wiosenna ramówka Polsatu 2020

Dodaj komentarz

  • GośćAga pisze:

    Żałosne teraz sobie slodzą A za chwilę będziemy czytać że jednak nie pasowali do siebie. Czego tu zazdrościć??? Faceta który zalicza? Żal.

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×