Szukaj

Blanka Lipińska podjęła decyzję. Nie będzie drugą Julią Wieniawą

Blanka Lipińska I Julia Wieniawa

Blanka Lipińska I Julia Wieniawa

Blanka Lipińska obecnie bije rekordy  popularności, nic dziwnego więc, że dostaje mnóstwo propozycji, na przykład takich w wystąpieniu w popularnych show. Jednak pisarka podjęła decyzję i ogłosiła, w jakim programie nigdy jej nie zobaczymy.

Blanka Lipińska, odkąd ujawniła swój związek z Baronem, bardzo często jest porównywana do jego byłej dziewczyny – Julii Wieniawy. Choć stara się nie komentować poczynań swojej poprzedniczki, to jednak między paniami wyczuwalne jest napięcie. Ta sytuacja stała się również pretekstem do tego, aby relacje całej trójki były komentowane przez media.

Tym bardziej zawrzało, gdy Blanka Lipińska pojawiła się na widowni pierwszego odcinka 11. edycji programu Taniec z Gwiazdami. Kiedy to, nieco złośliwie i z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru, wypowiedziała się na temat występu Julii Wieniawy.

Czy Blanka Lipińska wystąpi w Tańcu z Gwiazdami?

Wtedy też zaczęto snuć domysły, czy pisarka również pojawi się na parkiecie. Jednak mamy złą wiadomość – celebrytka właśnie oznajmiła, że nigdy nie zatańczy w show. Jednak nie wynika to z niechęci do programu, czy też problemów ze złapaniem rytmu. Blanka Lipińska ma poważną kontuzję, która uniemożliwia jej wzięcia udziału w dance show.

To wszystko zdradziła Lipińska podczas rozmowy z Plejadą. W wywiadzie przyznała, że ma problemy zdrowotne, które uniemożliwiają jej swobodne tańczenie na parkiecie. Oznacza to również, że nie zobaczymy jej w oktagonie w roli zawodniczki MMA.

Autorka bestsellerowych erotyków przyznała, że dolega jej nie tylko przepuklina. Ma także problemy z kolanem.

Chciałam, ale mam kompresyjnie złamane lewe kolano i przepuklinę na odcinku lędźwiowym. Dostałam propozycję, żeby zawalczyć w jednej z federacji, ale musiałam odmówić. Nie dlatego, że nie lubię się bić, bo bardzo lubię. Natomiast nie pozwala mi na to zdrowie. To jest powód, dla którego ani nie wystąpię w Tańcu z gwiazdami, ani nie walczę w klatce – wyznała.

Mimo tak poważnych kontuzji Blanka nie może narzekać na dobry humor i stara się w każdej sytuacji znaleźć pozytywne strony:

Może to i dobrze, bo teraz mogę udawać, że jestem taka kobieca i delikatna – zdradziła z uśmiechem.


Blanka Lipińska - Tylko Jeden

Blanka Lipińska - Tylko Jeden

Blanka Lipińska wygląda jak Ewa Chodakowska

Blanka Lipińska wygląda jak Ewa Chodakowska

Blanka Lipińska i Baron w maseczkach

Blanka Lipińska i Baron w maseczkach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×