Blanka Lipińska o debiucie Małgorzaty Rozenek w „DDTVN”. Takie słowa sporo mówią o jej odwadze! „LITOŚCI”

Blanka Lipińska o debiucie Małgorzaty Rozenek w DDTVN

Blanka Lipińska o debiucie Małgorzaty Rozenek w DDTVN

Blanka Lipińska dostała pytanie o Małgorzatę Rozenek w Dzień Dobry TVN. Padła szczera odpowiedź. Zgadzacie się z przedstawioną przez nią opinią?

Blanka Lipińska jest autorką poczytnych powieści. 365 dni i jej kontynuacje zostały zekranizowane, co przyniosło jej rozgłos na całym świecie. Jej twórczość ma zarówno spore grono fanów, jak i zdeklarowanych przeciwników. Ci drudzy oskarżają ją o promowanie treści szkodzących ruchowi feministycznemu. Pisarka wiele razy reagowała na takie zarzuty.

37-latka ma stały kontakt z fanami. Wykorzystuje do tego Instagram, gdzie zgromadziła wokół siebie blisko milion followersów. Co jakiś czas organizuje dla nich sesje Q&A, podczas których odpowiada na zadawane przez nich pytania.

Blanka Lipińska o debiucie Małgorzaty Rozenek w DDTVN

Wczoraj jedna z internautek zapytała ją o debiut Małgorzaty Rozenek Dzień Dobry TVNBlanka pokusiła się o udzielenie szczerej odpowiedzi i stanęła w obronie dziennikarki.

A ja uważam, że wypada bardzo spoko, świetnie wygląda, dobrze się ubiera, żart jej siedzi. Nie wiem, o co chodzi krytykującym ją ludziom. Dziewczyna dopiero zaczyna, a gawiedź wymaga od niej, by była nieomylną doskonałością… LITOŚCI – napisała.

Trudno nie zgodzić się z tą opinią!

Małgorzata Rozenek w DDTVN

Gosia zaczęła występować w śniadaniówce pod koniec ubiegłego miesiąca. Możemy ją tam oglądać u boku Krzysztofa Skórzyńskiego. Naszym zdaniem „perfekcyjna pani domu” świetnie odnajduje się w nowej roli, jednak nie da się ukryć, że ma też ona grono krytyków. Dziennikarka bierze sobie jednak ich głosy do serca i stara się stosować do rad telewidzów.

Głęboko wierzę w ogólny rozwój. Wszystko, co sprawia, że można lepiej wyglądać, lepiej coś robić jest warte, by w to inwestować. To tak samo, jak chodzić na siłownię. Chodzę do logopedy i foniatry, tak samo, jak wielu moich kolegów. Praca z logopedą jest okazaniem szacunku widzowi poprzez głos, którym się do niego zwracam. Okazało się, że muszę pracować też nad oddechem. Pani foniatra powiedziała, że ogólnie jest ze mną dobrze, ale zaleciła kilka ćwiczeń oddechowych – powiedziała w rozmowie z Super Expressem po tym, gdy w sieci pojawiły się niewybredne komentarze na temat jej dykcji.

To się dopiero nazywa zaangażowanie!


Blanka Lipińska o Małgorzacie Rozenek

Blanka Lipińska o Małgorzacie Rozenek

Blanka Lipińska - pokaz Łukasza Jemioła

Blanka Lipińska - pokaz Łukasza Jemioła

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×