Blanka Lipińska wie, jak to jest być plus size. Pokazała stare zdjęcie. W „szczycie formy” miała na liczniku 84 kilogramy przy 160 centymetrach wzrostu

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska wrzuciła do sieci swoje zdjęcie. To w ten sposób odpowiedziała na złośliwości fanki. W pewnym momencie ważyła 84 kilogramy. 

Blanka Lipińska to autorka hitu 365 dniKsiążka doczekała się dwóch kontynuacji. Wszystkie części trylogii zostały zekranizowane i podbiły platformy streamingowe, dzięki czemu twórczość Polki stała się popularna na niemal całym świecie. Jej literatura ma zarówno spore grono zwolenników, jak i przeciwników. Ci drudzy oskarżają ją o promocję tzw. kultury gwałtu. Adresatka tych oskarżeń wielokrotnie na nie reagowała, tłumacząc, że sytuacje przedstawione w książkach są przerysowane i stanowią fikcję literacką.

37-latka nie może narzekać na brak fanów. Tylko na samym Instagramie obserwuje ją blisko milion użytkowników. Raz na jakiś czas wchodzi z nimi w interakcję. Tak też się stało w sobotę, gdy poleciła im suknię. Część internautek uznała, że reklamowana przez nią kreacja nie nadaje się dla kobiet, noszących rozmiar M lub L.

Ja noszę M na L i nie ma szans dobrze wyglądać w tych sukienkach, chyba że jak baleron na święta – napisała jedna z nich.

Pisarka zdecydowała się odpowiedzieć, co zrobiła w dość osobliwy sposób.

Blanka Lipińska pokazała stare zdjęcia

Wrzuciła na swoje Instastory zdjęcie sprzed lat, na którym ważyła znacznie więcej niż teraz.

Kiedyś wyglądałam tak. Więc nie mówcie mi: „nie wiesz, jak to jest być plus size”. Wiem! Bo w szczycie formy przy wzroście 160 cm ważyłam 84 kg – odniosła się do uwag internautek w opisie ujęcia.

W pozostałych slajdach zastosowała jeszcze inne argumenty:

Strasznie marudzicie. Na mnie wszystko jest za duże, za długie, odstaje mi większość ubrań. Niektórych nie mogę nosić, bo proporcje ciała mi na to nie pozwalają. I czy ja marudzę? NIE! Szukam ubrań, które dobrze leżą, które mogę robić, ale akceptuje to, że nie wszystko dla mnie. Polecam! – zwróciła się do malkontentek.

Jak oceniacie spektakularną metamorfozę ciała Blanki Lipińskiej?


Blanka Lipińska - Pinko Fashion Show wiosna - lato 2023

Blanka Lipińska - Pinko Fashion Show wiosna - lato 2023

Blanka Lipińska - pokaz Łukasza Jemioła

Blanka Lipińska - pokaz Łukasza Jemioła

Blanka Lipińska - pokaz Łukasza Jemioła

Blanka Lipińska - pokaz Łukasza Jemioła

Komentarze

 • Gośćh pisze:

  A w głowie gówno

 • Gość pisze:

  Ja mam 172,nosze xs i nie jestem wieszakiem, prosze nie obrazac szczuplych osob, bo na osobe wieksza jak powiemy gruby to źle, ale na szczupla wieszak to już można? nie oceniajcie, nie znacie historii danej osoby.

 • Gośćromano pisze:

  Zrób Janka sobie 365 dni diety to będzie wszystko pasować Tobie

 • Gość pisze:

  Ona z 84kg i mniejsza ode mnie, wygląda lepiej niż ja z 73kg. Hmm…

 • Gość pisze:

  A ja ważę 77 przy 165 i mam w nosie kto o tym myśli 😂

 • Gość pisze:

  Co za chory kraj i chore kobiety… 80kg, M na L to plus Size??? Zwróćcie się to psychiatry, bo wasz problem leży w głowie! Kompleksy i jeszcze raz kompleksy. M to piękne prawdziwe, umiarkowane kształty zdrowej kobiety, tak samo jak i L przy odpowiednim wzroście. To na wieszakach nic pięknie nie leży, bo nie ma na czym. A plus Size najczęściej się spotyka w USA, gdzie często piękne, pewne siebie i dumne ze swoich kształtów kobiety noszą skąpe ubrania w rozmiarze 5, 6XL.

 • Gość pisze:

  Jak inni motylem byłam nie bede się odchudzać jak cały świat dlaczego ja bo jesteś najsłabszy policja ma laserowe pistolety ciekawe jak to się skończy na kasie w biedzie tak straszą a tam zarabiają 10tysi i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×