Blanka Lipińska pokazała Laurę! Tak wygląda główna bohaterka jej filmu. Seksowna?

Blanka Lipińska pokazała Laurę

Blanka Lipińska opublikowała zdjęcie,na którym widać, jak wygląda Laura, bohaterka ekranizacji książki 365 dni. Jak na wpis zareagowali internauci?

Blanka Lipińska nadzoruje nagrywanie ekranizacji pierwszej części kultowej trylogii – 365 dni. Pisarka przebywa obecnie we Włoszech, gdzie głównie toczy się akcja wspomnianego filmu. Na planie towarzyszą jej głowni bohaterowie – w tym Massimo i Laura.

Zobacz: Blanka Lipińska nie wzięła ślubu, a teraz się tłumaczy. Dlaczego oszukała swoich fanów?

Blanka Lipińska pokazała Laurę

Od jakiegoś czasu pisarka w swoich mediach społecznościowych, co jakiś czas pokazuje pierwszą ze wspomnianych postaci. Chociaż jak do tej pory gwiazda nie zdradziła jego tożsamości, z doniesień tabloidów wynika, że w tę postać wcieli się Michele Morrone. Aktor jest Włochem i jest niesamowicie przystojny.

W 2016 roku podbił serca Włoszek, zajmując drugie miejsce w tamtejszym Tańcu z gwiazdami. W filmie towarzyszyć mu będzie młoda, polska aktorka, która ponoć już straciła dla niego głowę – informował tabloid.

Zobacz: Michele Morrone – to on zagra Massimo w filmie „365 dni”! Blanka Lipińska miesiącami ukrywała go przed światem!

Michele Morrone Massimem w ekranizacji 365 dni

Michele Morrone Massimem w ekranizacji 365 dni

Kto będzie mu towarzyszyć? Lipińska postanowiła nieco uchylić rąbka tajemnicy i pokazała zdjęcie z filmową Laurą. Chociaż nie zdradziła jej tożsamości, bo aktorka stoi tyłem do obiektywu, pisarka przyznała, że trudno było wybrać osobę pasującą do tej roli.

Przyszedł czas i na Nią. Moja MAŁA Laura…długo Cię szukałam, bo ciężko jest znaleźć siebie. Pamiętam jak mój producent Tomek Mandes pokazał mi jej zdjęcie. Zapytał: – Kogo ci przypomina? W pierwszej chwili myślałam, że to ja. Później na castingu oczarowała mnie, jej gra aktorska zachwyciła, a chemia między nią i Massimo upewniła w wyborze – podkreślała Blanka na Instagramie.

Zobacz: Blanka Lipińska wreszcie pokazała aktora, który zagra główną rolę w jej filmie! Na widok samego uśmiechu ugną się wam nogi w kolanach!

Internauci typują tożsamość filmowej Laury

Internauci wysnuwają już pierwsze teorie na temat tego, kto wcieli się w postać filmowej Laury. Kiedy udostępniliśmy zdjęcie na naszym Instagramie, w komentarzach zaczęły pojawiać się nazwiska aktorek, które ich zdaniem, mogłyby znaleźć się u boku Blanki.

  • Olga Boładź?
  • Agnieszka Więdłocha.
  • Maria Dębska?
  • Pewnie mało znana aktorka.
  • Natalia Siwiec. Blanka mówiła kiedyś, że chciałaby żeby to ona zagrała w jej filmie i że się przyjaźnią.

O tym, czy mają rację, najpóźniej będzie można się przekonać 14 lutego 2020 r.

Zobacz: Blanka Lipińska wzięła ślub! Miała suknię jak z amerykańskiego filmu!

 


Blanka Lipińska pokazała Laurę

Blanka Lipińska pokazała Laurę

Blanka Lipińska - ślub na planie filmowym

Blanka Lipińska - ślub na planie filmowym

Blanka Lipińska w sukni ślubnej

Blanka Lipińska w sukni ślubnej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×