Szukaj

Blanka Lipińska zaszalała z kolorem na głowie. Jest nieźle, a to dopiero początek ekstremalnej metamorfozy

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska zmieniła kolor włosów, czym pochwaliła się na Instagramie. Z każdym farbowaniem zbliża się do swojego wymarzonego odcienia. Jak chce wyglądać? 

Blanka Lipińska od kilku miesięcy spotyka się z Baronem. Chociaż para początkowo ukrywała swoją relację, aktualnie nie zamierzają tego robić. Wydaje się, że ich relacja z każdym dniem staje się coraz poważniejsza. W jednym z wywiadów pisarka powiedziała, że mogłaby mieć dziecko z muzykiem. Ten w rozmowie z Jastrząb Post powiedział, że optymistycznie patrzy w przyszłość:

Oczywiście, że z każdym dniem chłopak staje się w pewnym momencie mężczyzną i dojrzewa do tego, żeby iść w ślady chociażby swojego rodzica. Nie jesteśmy na etapie zakładania teraz kolejnych pokoleń, natomiast absolutnie z otwartym sercem i oczami patrzę w przyszłość, a w końcu mam osobę, z którą mogę o tym świadomie i odpowiedzialnie porozmawiać.

Blanka Lipińska pofarbowała włosy. Jak wygląda?

Blanka na ten moment na temat powiększenia rodziny się nie wypowiada. Zamiast tego skupia się na urządzaniu mieszkania, do którego niedawno się wprowadziła. Od momentu przeprowadzki dzieli się z internautami poszczególnymi elementami prac. Tak jak niedawno, gdy pokazała łazienkę. Pomieszczenie bardzo się zmieniło, co można zobaczyć tutaj.

Lipińska nie tylko zmienia swoje otoczenie, ale także włosy, które co jakiś czas farbuje na jaśniejsze odcienie. Stopniowo chce dojść do koloru białego i jest coraz bliżej celu, o czym poinformowała na Instagramie. Pokazała efekt prac fryzjerów, zdradziła, że jeszcze trochę i osiągnie wymarzony efekt:

Jak widzicie mój kolor włosów znowu ewoluował. Wciąż jest jasny, ale już mniej szary. Z Irkiem i moją kochaną Agą zmierzamy do białego. No na razie idzie nam nieźle moim zdaniem. Zmiany zawsze są trudne.

Warto wspomnieć, że zanim gwiazda pozwoliła działać fryzjerom, nagrała relację, na której pozuje w spiętych włosach. Zdjęcie znajdziecie w galerii.


Blanka Lipińska po fryzjerze

Blanka Lipińska po fryzjerze

Blanka Lipińska znów pofarbowałą włosy

Blanka Lipińska znów pofarbowałą włosy

Blanka Lipińska znów zmieniła kolor włosów

Blanka Lipińska znów zmieniła kolor włosów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×